A létezés eufóriája (2019)

The Euphoria of Being

czerik   2019. 09. 22.

Tipikusan az a film, ami után csak ülsz még egy darabig, es csak gondolkodsz jó darabig az egészen,amit a film boncolgat.

voti75   2019. 11. 04.
Eufórikus élmény!!!

Jó film, bár gyenge idegzetűeknek nemigen ajánlott.Kell hozzá némi bátorság,ha végig szeretnénk nézni! de egyébként remek alkotás:)

pet-et   2019. 09. 14.

Ritkán ennyire lebilincselő és megrázó, ugyanakkor nagyon emberi egy dokumentumfilm. Azt hiszem, ez pont az a téma, amiről nem lehet eleget beszélni.

Denisqoo   2019. 09. 12.

Az biztos, hogy ezen még egy ideig agyalni fogok. Nagyon megrázott egyszerűen az egész. Az embernek csak gyűlik a gombóc a torkában a látott és hallott dolgoktól. Mindenképpen látni kell.

nándi99   2019. 09. 08.

A Vígszínházban láttam a Sóvirág című előadást, ami óriási hatást gyakorolt rám, ezért nagyon hálás vagyok ezért a filmért, amiből megismerhettem azt a folyamatot is, ami a remek színpadi darab elkészültét megelőzte.

Emese Cuhorka

Miközben, hangsúlyozzuk, nem történik semmiféle csoda. Csak három nő beszélget, él, nevet és táncol. Talán ennyi is elég. Talán épp ennyi az élet. több»