Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

nándi99   2020. 07. 02.

Mosonyi Szabolcs dokumentumfilmjei egyszerűen gyönyörűek. Nem kell attól tartani, hogy unalmas, száraz információáradatot zúdít a nézőre, helyette olyan felvételekkel kápráztat el, amik engem teljesen ámulatba ejtettek. Mintha nem is Magyarországon készültek volna. A Vad erdők, vad bércek... egy remek sorozat darabja, remélem, lesz folytatás is, bizonyára sok izgalmas helyszín akad még, amiről hasonlóan jó film készülhet.

totykos   2020. 07. 01.

Jó látni, hogy a dokumetumfilm-készítés jó irányba halad, néhány évvel ezelőtt még elképzelhetetlenek voltak az ehhez hasonló látványos, izgalmas természetfilmek. Felüdülés ilyen filmeket is látni, ismeretlen oldaláról mutatják be a természetet, szinte meghozzák az ember kedvét a barangoláshoz.