Mi ez a cirkusz? (2016)

Mi ez a cirkusz?

Wild-W   2017. 02. 05.

Fantasztikus volt! Csak gratulálni tudok a rendezőnőnek és mind a 6 szereplőnek. Megdöbbentő volt látni, hogy milyen munka van egy- egy műsor elkészülése mögött, és látni, hogy milyen úgy élni, hogy folyamatosan úton vagyunk. Mindenkinek ajánlani tudom.

duhaj   2017. 02. 04.

Egy fantasztikus dokumentum filmnek lehettem szemtanúja. Látszik, hogy több éven át forgatták, és ez nagyon jót tett a filmnek, hiszen így életszerű, lássuk a mindennapok harcait. Ez a film azoknak is tökéletes, akik nem ismerik a modern cirkuszt, de azoknak is akik szerelmesei. Látványos és lenyűgöző produkció!

RókaÚr   2017. 02. 03.

Szerintem nagyszerű munka, mindigis vonzott ez a világ, remélem a fiataloknak sikerük lesz .

A filmet közel négy éven át forgatták.

(BéBé)

Ha szereted a cirkuszt és hagyod magad elvarázsolni, akkor meg fogja melegíteni a szívedet a sikerig vezető küzdelem története, el fognak borzasztani a sérülésekről, kudarcokról szóló beszámolók és le fognak nyűgözni a látványos trükkök. DOHY ANNA KRITIKÁJA. több»

80/100 (A néző a film végén hiányérzettel áll fel a vászon elől, mert bár megmutatják nekünk a társulat utóéletét, és hogy híressé váltak, mi mégis többet szerettünk volna róluk tudni) több»