Mi ez a cirkusz?

A valóság és a fikció határán egyensúlyozó Mi ez a cirkusz? című
film egyedülálló bepillantást ad a Recirquel újcirkusz társulat hat
fiatal artistájának életébe és egy előadás születésébe. Úgy
mutatja be a lélegzetelállító produkciók hőseit, ahogy egyébként
soha nem láthatjuk őket. Kiderül,… Több

Ország: Magyarország
Premier (HU): 2017.02.02.
Forgalmazó: ADS Service

2017.02.05 Wild-W

Fantasztikus volt! Csak gratulálni tudok a rendezőnőnek és mind a 6 szereplőnek. Megdöbbentő volt látni, hogy milyen munka van egy- egy műsor elkészülése mögött, és látni, hogy milyen úgy élni, hogy folyamatosan úton vagyunk. Mindenkinek ajánlani tudom.

2017.02.03 RókaÚr

Szerintem nagyszerű munka, mindigis vonzott ez a világ, remélem a fiataloknak sikerük lesz .

2017.02.04 duhaj

Egy fantasztikus dokumentum filmnek lehettem szemtanúja. Látszik, hogy több éven át forgatták, és ez nagyon jót tett a filmnek, hiszen így életszerű, lássuk a mindennapok harcait. Ez a film azoknak is tökéletes, akik nem ismerik a modern cirkuszt, de azoknak is akik szerelmesei. Látványos és lenyűgöző produkció!

A filmet közel négy éven át forgatták.Szerző: BéBé

(2017. 02. 02.)
Van mit csodálni
Ha szereted a cirkuszt és hagyod magad elvarázsolni, akkor meg fogja melegíteni a szívedet a sikerig vezető küzdelem története, el fognak borzasztani a sérülésekről, kudarcokról szóló beszámolók és le fognak nyűgözni a látványos trükkök. DOHY ANNA KRITIKÁJA. Több

(2017. 06. 01.)
Mi ez a cirkusz
80/100 (A néző a film végén hiányérzettel áll fel a vászon elől, mert bár megmutatják nekünk a társulat utóéletét, és hogy híressé váltak, mi mégis többet szerettünk volna róluk tudni) Több

(2017. 02. 22.)
Mi ez a cirkusz
Az első magyar cirkuszfilmről rendkívül nehéz írni, hiszen a szerző óhatatlanul is összehasonlítaná valamivel, ám ez ebben az esetben nem lehetséges azon egyszerű oknál fogva, hogy nem forgattak még Magyarországon ilyen jellegű filmet. Igaz, miért is forgattak volna? A cirkusz ilyen-olyan formában természetesen már megjelent a magyar filmgyártásban...