A létezés eufóriája (2019)

The Euphoria of Being

Vélemények: A létezés eufóriája (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

czerik   2019. 09. 22.

Tipikusan az a film, ami után csak ülsz még egy darabig, es csak gondolkodsz jó darabig az egészen,amit a film boncolgat.

pet-et   2019. 09. 14.

Ritkán ennyire lebilincselő és megrázó, ugyanakkor nagyon emberi egy dokumentumfilm. Azt hiszem, ez pont az a téma, amiről nem lehet eleget beszélni.

Denisqoo   2019. 09. 12.

Az biztos, hogy ezen még egy ideig agyalni fogok. Nagyon megrázott egyszerűen az egész. Az embernek csak gyűlik a gombóc a torkában a látott és hallott dolgoktól. Mindenképpen látni kell.

nándi99   2019. 09. 08.

A Vígszínházban láttam a Sóvirág című előadást, ami óriási hatást gyakorolt rám, ezért nagyon hálás vagyok ezért a filmért, amiből megismerhettem azt a folyamatot is, ami a remek színpadi darab elkészültét megelőzte.

totykos   2019. 09. 07.

Nem tudom, honnan szerzett erőt az idős hölgy az életben maradáshoz, de minden elismerésem az övé. Ami pedig a filmet illeti, nem egy szokványos száraz dokumentumfilm. Nagyon érzelmes, a két nő közt mély kapcsolat alakult ki a színpadon, a filmnek hála ennek a kapcsolatnak a születését és kibontakozását is megismerhettem.