Dívák

Divas

Roboraptor
2021/11/18

“Ti sokkal felnőttebbek vagytok nálam” – dokumentumfilm egy túl hamar felnövő generációról
Torzult önkép, veszteglő álmok, futó kalandok és instabilitás. A sok vitathatatlan pozitívum mellett ezek jellemzik a Z generációt, akik nem félnek kérdéseket feltenni ott, ahol korábban meggyőződések álltak. Több

Dunszt.sk
2021/12/16

Felnőni, ha lehet
Eljött az érettségi, ám kiderült, hogy bármennyire nagy jelentőséget tulajdonítunk neki, ez is csak egy epizód az életünkben. A Díváknak, mint oly sok mindenre, erre is hamar rá kell jönniük. De a film végére már egyáltalán nem féltjük őket a rájuk váró kihívásoktól. Több

Kultúra.hu
2022/01/20

Felnőni tanítanak a dívák
Magát az érettségit én el is felejtettem olykor, egyszerűen csak csodáltam őket minden hibájukkal együtt, és a film végén azt éreztem, hogy ezt még jó sokáig tudtam volna nézni. Csak remélni merem, hogy jó dolgok történnek velük, igazán megérdemlik. Talán csak ebbe tudnék első körben „belekötni”: nem kaptam eleget a lányokból, pedig érzem, hogy még bőven lenne tőlük mit tanulnom. Több
A hazai sajtóban megjelent kritikák, egy helyen!