Papás-mamás

Maybe Baby

2019.11.20 TomÁcs

Nagyon tetszett a film, nem is tudom hogy maradhatott eddig ki. Jó a két szereplő közti kémia. A története elég mai a babavállalás nehézségeivel.

2019.10.30 indingo

A jobb romantikus filmek között van. Egy pár, aki babát szeretne és ezért képes mindent megtenni. Hugh Lauriet szokatlan volt ilyen szerepben látni és a szinkront is sokáig szokni kellett. Rowan Atkinsonra egy szót tudok csak mondani: zseniális.

2019.10.28 VvV

Imádom ezt a filmet, már ezerszer láttam. Őszinte, szókimondó, bár néha elég nyers. Kellően vicces, de a drámai oldala jobban tetszett, illetve nem az a tipikus a befejezése.

2015.04.13 JamesBont

Kétszer nevettem csak rajta igazán szívből, a többi rész eléggé untatott. Viszont hatalmas pozitívum az a pár jelenet Rowan Atkinsonnal, mintha valami más galaxisból lenne, hihetetlenül vicces.

2018.10.13 nikla113

Hugh Lauriet minden mennyiségben és minőségben imádom, és ez egy teljesen újfajta karakter volt tőle, nekem nagyon tetszett.

2017.01.31 Stiff

vicces, merész, csak nem igazán hihető a happyend. ha a realitás talaján marad, és abból hoz ki valamiféle keserű humorral egy tanulságot, sokkal ütősebb lehetett volna, és sokkal jobban illett volna Hugh Laurie-hez is. lehet, hogy tévedek, csak neke... Több