A pénznyelő

The Money Pit

2018.02.03 zsani

Nekem annyira nem tetszett az a film. Egyszer meg lehet nézni. A szereplők munkája összehangolt, de a történet nem nyerte el a tetszésem. Lehetett volna kerekebb is a sztori.

2016.11.07 Tibor1114

Tom egyik nagyon jó vígjátéka ami bebizonyítja hogy minden kezdet hezés. Milyen egy költözés és hogy az új szerezemény, vagyis az új lakás nyújthat némi meglepetést.De ilyenkor nem szabad megőrülni.

2017.02.26 Hercegno

Azon (nem túl sok) film közé tartozik, melyek annál jobbak, minél többször nézem. Ilyen volt pl. a Belső ember c. bankrablós-túszejtéses, jobb, ha tudom, mire megy ki a játék, itt is ilyen, valahogy jobb, ha tudom, mi fog történni, már hangosan nevet... Több

2017.11.16 baalint

Nagyon jó kis film,igazi Tom Hanks féle vígjáték :) A végén is van azért egy kis csattanó, és a sztori is kedves, aranyos. Egyedi poénok jellemzik, aki szereti a 80as vígjátékokat mindenképp nézze meg :)

2017.11.23 nagysar

Érdemes megnézni, és nem csak a jó színészek miatt. Kellemes kis otthoni mozizás. Persze nincsenek benne váratlan fordulatok, könnyfakasztó jelenetek, és Tom Hanks-nek sem ez a legjobb filmje de a kategóriájában 5 csillag

2015.03.19 Kedves

Egyik kedvenc filmem Tom Hankstől. Ilyen házat kifogni tényleg nagy szerencsétlenség, de nagyon jó nézni ahogy próbálják rendbehozni és jönnek elő az újabb poénos hibái a háznak.

2015.07.30 aria76

Ej, de jókat nevettem a filmen! :) Egyszerű film, és néha olyan jó nevetni más balszerencséjén... És mivel ez csak egy film, talán még a pokolra sem jutok érte. :)