Személyes vonatkozás

Személyes vonatkozás

Personal Effects

Nővére brutális meggyilkolása után Walter (Ashton Kutcher), a 24 éves birkózó otthagyja csapatát, és hazatér szülővárosába, hogy támogassa összeroppant anyját és részt vegyen a bírósági tárgyaláson. Linda (Michelle Pfeiffer) férjét egy alkoholista ölte meg, a nő egyedül neveli a tragédia óta süketnéma fiát, Clayt. Találkozásuk egy barátság kezdete, a kapocs a gyász. Walter elviszi Clayt birkózni, és meglátogatja Lindát munkahelyén, Linda pedig elmegy Walterrel a tárgyalásra. Míg az ítéletekre várnak, megerősödik bennük a gyanú, hogy a kettejük között alakuló vonzalom neve: szerelem.

Rendező: David Hollander
Forgatókönyvíró: David Hollander, Rick Moody
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Németország, Kanada
Premier (HU): 2010.01.30.

2017.07.20 Berto49

Minden elképzelhető könnyfacsaró elem előfordult – a kutyát kivéve – ebben a filmben. Kutcher mintha egy kissé retardált figurát alakított volna. Pfeiffer már akkor is (2009-ben) meglehetősen hervadófélben volt. A film legfőbb értéke Kathy Bates, itt... Több

2015.06.03 Akodako

Annak ellenére, hogy Ashton Kutcher nem tartozik a kedvenceim közé, ez egy jól összerakott film. Érzelmileg megfogott, a sztorija is izgalmas, ötletes, színészi alakításban sem utolsó. Pozitív csalódás volt.

A filmet nagyon kevés moziban mutatták be a sztárszereposztás ellenére. Szerző: rbernadett

Ashton Kutcher biomérnök hallgató volt az iowai egyetemen. A filmben többször is az egyetem pulcsiját és sapkáját horja. Szerző: rbernadett