Tibor1114   2016. 11. 05.

Folytatódik az atyai pofonosztás. Nekem nagy kedvencem és szeretném ha minden kedves nézőnek boldog pillanatokat okozna.Nekem nagyon tetszett .

dulkap   2017. 02. 17.

A szokásos Piedone színvonal, szeretető főszereplőkkel, jó kis bunyókkal és szép helyszínekkel. A humor faktor ugyan lehetne erősebb, de így is élvezetes kis záródarabja a sorozatnak.

Deku   2017. 10. 25.

Minden tökéletes volt benne, apróbb hibáktól eltekintve nagyszerű lett igazán remek. Csodálatos volt ennek a filmnek a látványvilága és nem csak az, de a karakterek is igen elismerésre méltó módon voltak megalkotva.

Macskínó   2016. 09. 22.

Az egyik legjobb Piedone rész! Ajánlott mindenki számára aki szereti az öreg Bud Spencer filmjeit! Érdekes a nyomozás, páratlanok (néha párosak) a pofonok és nagyszerűen játszanak a színészek. Ajánlom minden Bud Spencer és Terence Hill rajongónak!