Piedone, a zsaru (1973)

Piedone Lo Sbirro

Deku   2017. 10. 25.

Kényelmetlenül éreztem magam a film alatt mert nem tudtam, hogy sírjak avagy nevessek. Fájdalmasan rossz lett. Tuti bejön sokaknak, de ez most igazán bukta lett.

Norbi   2018. 07. 30.

Piedone rajongóknak kötelező darab. Imádom ezeknek a filmeknek ezt nem is tudom milyen hangulatát. Mintha leülnél egy pihe-puha kanapéra és azt mondanád hogy pihenjünk..egy más világ.

Thibo84   2016. 06. 18.

Egy cikkben olvastam, hogy a Piedone filmek, még a mai gyerekeket is a tv elé szögez. Egyet értek.

szkodvig   2017. 06. 05.

Nagyon jó kis film,jó alakítással és Bujtor István remek hangjával. Számomra a legjobb Piedone rész és talán az egyik legjobb Bud Spencer film habár a többire sem lehet panasz.:)

Macskínó   2016. 09. 22.

Az öreg Bud Spencer filmjei minden korosztályban nagy számban képes a TV elé ragasztani az embereket. Így volt ez velem is gyerekkoromben, amikor szüleimmel és nagyszüleimmel együtt néztük a filmjeit, főleg nagyapámmal, ha Bud ment a TV-ben azt nem lehetett elkapcsolni, nem is akartuk.