Piedone, a zsaru

Piedone Lo Sbirro

2023.12.11 Gamehun638

Több mint 50 éves lesz a film... Még a mai napig élvezhető alkotás. Egyáltalán nem öregszik. Viszont furcsa, hogy mi volt akkor a teljesen elfogadott dolog. Maga a témazene fenomenális. Kicsit sötétebb a film. Nincsenek meg benne még azok a poénos jelenetek.

Guido és Maurizio De Angelis zenéjére a jóságos óriás, maga Bud Spencer osztja a pofonokat. Nagyon jó mozi, hozza a kötelezőt. Zseniális munka, és a bunyós részek a nagy kedvenceim itt is. Kihagyhatatlan.

2019.05.29 indingo

Azt kapjuk amit megszoktunk a Bud Specer filmektől, egy kerek történetet és sok bunyót. A nápolyi nyomozó történeteinek ez az első része, így kötelező megnézni ha a többire is kíváncsiak vagyunk és persze miét ne lennénk.

2016.06.18 Thibo84

Egy cikkben olvastam, hogy a Piedone filmek, még a mai gyerekeket is a tv elé szögez. Egyet értek.

2017.10.25 Deku

Kényelmetlenül éreztem magam a film alatt mert nem tudtam, hogy sírjak avagy nevessek. Fájdalmasan rossz lett. Tuti bejön sokaknak, de ez most igazán bukta lett.

2018.07.30 Norbi

Piedone rajongóknak kötelező darab. Imádom ezeknek a filmeknek ezt nem is tudom milyen hangulatát. Mintha leülnél egy pihe-puha kanapéra és azt mondanád hogy pihenjünk..egy más világ.

2017.06.05 szkodvig

Nagyon jó kis film,jó alakítással és Bujtor István remek hangjával. Számomra a legjobb Piedone rész és talán az egyik legjobb Bud Spencer film habár a többire sem lehet panasz.:)

2015.06.07 Mr. Z

Tipikus Bud Spencer film. Gyakorlatilag élvezhetetlen számomra. Annyi pozitívuma van, hogy ez nem vígjáték kategóriában készült. Próbálkoztam de valahogy nekem nem jön be az alakítása.

2016.09.22 Macskínó

Az öreg Bud Spencer filmjei minden korosztályban nagy számban képes a TV elé ragasztani az embereket. Így volt ez velem is gyerekkoromben, amikor szüleimmel és nagyszüleimmel együtt néztük a filmjeit, főleg nagyapámmal, ha Bud ment a TV-ben azt nem lehetett elkapcsolni, nem is akartuk.

2021.02.07 Levike27

Izgalom, dicséret, komolyság, pofonok

Nagyon jó film. Kissé komolyabb hangvételű, mint a többi Piedone. Rengeteg pofon van benne, de kissé zavaró, hogy Bud Spencer kétszer is elesik bunyó közben.