Megint 48 óra (1990)

Another 48 Hrs.

lexlutor   2018. 04. 07.

Oké, én az egyeset egyszerűen imádtam, szerintem nagyon jól el volt találva, de a második rész már elég gyengére sikeredett. Sem maga a sztori, sem pedig a poénok nem ültek annyira nálam.

Torres9   2015. 12. 18.

Egyet kell értenem azokkal, akik azt mondják, hogy a folytatásokból többnyire semmi jó nem szokott kisülni. Sajnos ez ebben az esetben is így van. A már megint 48 óra csak halvány árnyéka az eredeti résznek. :(

Nick Nolte

Hetedik és egyben utolsó közös munkája volt a film a producer Lawrence Gordonnak és a rendező Walter Hillnek.

A forgatás 1990 januárjától áprilisig tartott Kaliforniában és Nevada államban.

Tervben volt egy harmadik rész is, az azonban sosem készült el.

Az első részért Eddie Murphy még csak 450 ezer dollárt kapott, Nick Nolte meg 1 millió dollárt. A folytatásért viszont már Eddie Murphy kapott jóval több pénzt: Murphy - 7 millió $; Nolte - 3 millió $.