Mint a tűz

Mint a tűz

Rapid Fire

A Mint a tűz című amerikai akciófilmben a még diák Jake egy nap szemtanúja lesz egy gyilkosságnak, mely után tanúskodnia kell a kábítószerben utazó Serrano ellen. A tanúvédelmi program, mely a maffiózó ellen védte volna meg, kudarcot vall, így Jake-nek magának kell megvédenie életét.

(erare)

Forgatókönyvíró: Cindy Cirile, Alan B. McElroy
Premier (HU): 1992.11.06.
Kate Hodge
Powers Boothe
Kate Hodge

2024.04.09 Interfectorem Sabnock

Brandon Lee emlékére! 1.

Bruce Lee és Brandon Lee! Mi a közös bennük? Jó, persze az apa-fia kötelék, de azon kívül? Mindketten harcművészek, és mindketten nagyon fiatalon hunytak el, és mindketten nagyon furcsa körülmények között! Dwight H. Little filmjében a főszereplő Bran... Teljes kritika

2015.01.08 piZZola

Brandon Lee hozta ugyan a formáját, de egy igényesebb nézőnek ez a film bizony kevés. A cselekmény kissé butácska, de a korabeli akciófilmek közt megállja a helyét. A mai filmeken felnőtt generáció szerintem unalmasnak találja.

2015.09.27 Guszti

B kategóriás akciófilm, de mindenképp azon belül is a jobbak közé tartozik. Brando Lee alakítása nagyon tetszett. Az akciójeleneteket jól felépítették, semmiképp nem nevezhető unalmasnak. Mélyebb mondanivalót ne keressünk benne, inkább szórakoztatónak nevezném. Amolyan laza kilencvenes évekbeli mozi.

A film Brandon Lee halála után nagyon kapós lett a videófilmes eladásokés a kölcsönzések terén.Szerző: Interfectorem Sabnock

A Tienanmen téri vérengzések archív felvételek voltak.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film egyes jeleneteit Chicagóban, Thaiföldön és Los Angelesben forgatták le.Szerző: Interfectorem Sabnock

A film munkacíme Moving Target volt.Szerző: Interfectorem Sabnock