Pokémon: Mewtwo visszavág - Evolúció

Pokémon: Mewtwo visszavág - Evolúció

Pokémon: Mewtwo Strikes Back - Evolution

A világ talán legerősebb Pokémonja, Mewtwo visszatér, és nagyon úgy tűnik, hogy ezúttal nem ismer kegyelmet.

(Nagy Levente)

Ország: Japán
Premier: 2019.07.04. | Netflix (2020.08.14.)

2022.03.02 BoBamburg

Kiskoromban rongyosra néztem a Pokémon sorozatot és a belőle készült egész estét filmet is. Na ez a film ugyebár az 1998-as Pokémon első filmremake-je (3D-animáció a rajz helyett). Kellemes, nosztalgikus élmény volt újranézni.

2020.11.09 Kanyi

Gyerekkorom egyik legmeghatározóbb meséje a Pokémon. Nagyon szeretem, ez a film nem rombolta le a gyerekkorom azzal, hogy eltérne a régebbi Pokémon sorozatoktól. Bátran ajánlom fanoknak és gyerekeknek.

Ez az első Pokémon-film, amely a japán hangokat tartalmazza a japánon kívüli hivatalos nemzetközi kiadás részeként. Mint ilyen, ez az első Pokémon-film, amely hivatalos angol felirattal rendelkezik a film japán forgatókönyvéhez.Szerző: Thibo84

A Nintendo másodszor készített a stúdió által készített játékok alapján számítógépes animációt egy tv-sorozat számára. Az első a Kirby 3D (2009).Szerző: Thibo84

A film premierje 2019. július 4-én volt az Anime Expo 2019-en, a Los Angeles-i Kongresszusi Központban.Szerző: Thibo84

A film első posztere hasonló a Mewtwo Strikes Back eredeti bevezető poszteréhez.Szerző: Thibo84