NA

hedva   2019. 06. 28.

Nos, önmagában véve egy igencsak kedves és szívhez szóló mese, csak ne lenne ennyire zavaróan rossz az animáció. Nagyon idejétmúlt, és szerintem sokkalta jobban járt volna mindenkit, ha egyszerűen csak nem erőltetik a 3D technikát. Kár érte, mert bőven lett volna potenciál az egészben, így csak arra vártam, hogy végre véget érjen...

Kiro93   2019. 06. 27.

Őszintén szólva, sokkal rosszabbra számítottam. Nem mondom, hogy a legjobb animáció, amit életemben láttam, de ez tipikusan az a produkció, amire azt mondjuk: egynek elmegy. Jó volt a történet, aranyosak voltak a karakterek, de nem igazán maradt meg az egészből semmi sem.