Esze vesztett szerelem

Remember Sunday

2022.08.02 uniterra

Sajnos ritkán látok jó filmet, de ez megérte. A történet, a kidolgozás, nekem tetszett. Volt benne egy pont, mikor a dráma csattant egy nagyot. Szomorú, de mégis szerethető történet, mert nagyon emberi. Van, aki az 50 első randihoz hasonlitja, ez nekem izléstelenség. Adam Sandler filmjei valódi elmebetegségek.

2018.04.03 indingo

A magyar címe nagyon nem tetszik. A film helyes volt, helyenként humoros, de eléggé drámai is. Valóban van ilyen, hogy 1 nap alatt törlődik a memória, de van olyan akinek 10 perces memóriája van. Nem kicsit az 50 első randi másolata.

2021.11.01 dandelion1983

Nagyon cuki, kedves, romantikus alkotás, könnyű szeretni. Nekem tetszett.

2015.01.10 Bulki

Bizony rengeteg azonosságot tartalmaz az 50 első randival, azzal a különbséggel, hogy kevésbé melankolikus, kevésbé kilátástalan a történet. Bár tetszett, de azért egy picit másra számítottam. Sokkal igényesebb filmre.

2017.07.08 cosmik

Egy kedves történet, végig keserédes hangulattal kitartva. Egyszer meg lehet nézni és nem is bánja meg az ember, viszont az ötven első randi szerintem sokkalta ütősebbre sikeredett, jobban kihasználta a történetben rejlő lehetőségeket.

2019.08.27 Pyarron25

Nadon jó!

Szuper kis romantikus film! Elgondolkodtat, felteszi a kérdést "te bele mennél-e?"! Szóval szuper, minden sírni vágyónak ajánlom! :)