Váratlan utazás

Road to Avonlea

2022.12.21 Gyorvik

Az ifjúsági sorozatok egyik ékköve a 90-es évekből. Elképesztő érzelmi hitelességgel, valódi mondanivalóval, mely a mai darabokban már részben kiveszett. Viszonylag kis számú részei lehetővé tették, hogy mindig magával ragadó történetekkel szolgáljon... Több

2021.05.01 dandelion1983

Gyerekkoromban imádtam ezt a sorozatot, ez azóta sem változott. Felnőtt fejjel is ugyanúgy szeretem, és szívesen nézem újra. Igazi értékeket közvetít, és mentes minden intrikától, pont ez adja az utánozhatatlan báját.

2022.02.19 Ildikó Bacskai

Váratlan utazás (1990)

Gyönyörű, látványos, magával ragadó sorozat. Nagyszerű színészek, csodálatos tájak, kidolgozott, szép rendezés. Igazi családi film, néhol szomorkás, keserű, néhol pedig nagyon vicces sorozat. Egy generáció nőtt fel a filmben szereplő gyerekekkel. Ha valaki szívesen megy vissza az időben és képzeli magát egy teljesen más világba, akkor a sorozat megnézése bármely korban ajánlott.

2017.04.18 indingo

A legjobb kosztümös filmek egyike. Nagyon szerethető a története és igazi karakterek játszanak benne. Megmozgatja a nézőt, olykor sírni van kedvünk máskor kacagunk.

2018.03.17 ArpiHajdu és Réci

Kevin Sullivan produkciói engem mindig elröpítenek a nyugalom szigetére. Az Anne minisorozat is óriási kedvencem, de a Váratlan utazás még egy jó nagy adag eleganciával is megspékeli a családias hangulatot: a nők karcsúak, gyönyörű ruhákat és kalapok... Több

2017.08.22 Deku

Ez a sorozat bár régi de igazán időtálló darab. Nagyon tanulságos és emiatt érdemes odafigyelni mondandójára. Az emberi kapcsolatokat próbálná szemléltetni remek sikerrel.

2017.01.19 Gigi

Fiatalkorom egyik kedvenc sorozata. Ami igazán megfogott benne annak idején az a közösség összefogásának, egymás segítésének, a családi kötelékek fontosságának bemutatása.

2021.07.16 Di Canio

Nem tudom, hányszor láttam, de nem unalmas. Valahogy ez egy nyugisabb világ, jó helyszín, szép ruhák, jók a színészek is benne.

2016.09.17 HannaK

Szép és érzelmes kosztümös sorozat. Hol humoros, hol szívszorító.

2021.11.24 Péter Fazekas

Nagyon szerettem ezt a sorozatot.

2015.08.18 Norcsi59

Mai szemmel kissé együgyü, egyszerű film, de gyerekként szívesen megnéztem újra és újra minden részét. Könnyed, melankólikus, egyszerű, aranyos kis sorozat volt.

2015.10.24 Manyi

Gyerekkoromban szívesen néztem a sorozatot , de ma már egy történet nélküli, unalmas filmnek tartom. túlságosan gagyi és egyszerű . középszerű sorozat .

2017.05.13 Mia1982

Nagyon nagy kedvenc volt gyerekkoromban! Olyan jó érzésem volt végig amikor néztem, megnyugtatott, nem is tudom, olyan boldog voltam közben :) Imádom!!!