Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

ArpiHajdu és Réci   2018. 03. 17.

Kevin Sullivan produkciói engem mindig elröpítenek a nyugalom szigetére. Az Anne minisorozat is óriási kedvencem, de a Váratlan utazás még egy jó nagy adag eleganciával is megspékeli a családias hangulatot: a nők karcsúak, gyönyörű ruhákat és kalapok... több»

indingo   2017. 04. 18.

A legjobb kosztümös filmek egyike. Nagyon szerethető a története és igazi karakterek játszanak benne. Megmozgatja a nézőt, olykor sírni van kedvünk máskor kacagunk.

Deku   2017. 08. 22.

Ez a sorozat bár régi de igazán időtálló darab. Nagyon tanulságos és emiatt érdemes odafigyelni mondandójára. Az emberi kapcsolatokat próbálná szemléltetni remek sikerrel.

Gigi   2017. 01. 19.

Fiatalkorom egyik kedvenc sorozata. Ami igazán megfogott benne annak idején az a közösség összefogásának, egymás segítésének, a családi kötelékek fontosságának bemutatása.

HannaK   2016. 09. 17.

Szép és érzelmes kosztümös sorozat. Hol humoros, hol szívszorító.

Manyi   2015. 10. 24.

Gyerekkoromban szívesen néztem a sorozatot , de ma már egy történet nélküli, unalmas filmnek tartom. túlságosan gagyi és egyszerű . középszerű sorozat .

Norcsi59   2015. 08. 18.

Mai szemmel kissé együgyü, egyszerű film, de gyerekként szívesen megnéztem újra és újra minden részét. Könnyed, melankólikus, egyszerű, aranyos kis sorozat volt.

Patricia Hamilton

A forgatások Uxbridge-ben, Ontarioban zajlottak, a városban, ahol Lucy Maud Montgomery élt és írt egy évtizeden keresztül.

A történet 1903 és 1912 között játszódik a Prince Edward-szigeten. Avonlea városkája azonban csak fikció.

A filmsorozatot 1989 és 1996 között forgatták.

Az eredeti tervek szerint Tara Meyer kapta volna Felicity King szerepét, de végül egyeztetési problémák miatt Gema Zamprogna lett a befutó, Meyer pedig Sally Potts szerepében látható a sorozatban.

A sorozatban több híres színész feltűnik, úgy mint Peter Coyote Hetty néni régi szerelme szerepében (2.évad, Régi cívódások, régi szerelem), Christopher Lloyd, aki tanárként érkezik Avonlea-ba és új meglepő módszerekkel tanítja a történetet a gyerekeknek (3.évad, Új szemlélet) vagy éppen Ryan Gosling, aki egy bajkeverő árva fiút alakít a záró évadban.

A film Lucy Maud Montgomery Váratlan utazás című könyvsorozata alapján készült.