Rodriguez nyomában (2012)

Searching for Sugar Man

Ragemarci   2016. 01. 01.

A két troll után egy másfajta hozzászólás(főleg a "zseniális színészi játék" elgondolkodtató egy doku filmnél XD). Hihetetlen a sztori, de újra bebizonyosodik, hogy az élet a legjobb forgatókönyvíró. Jófajta blues zene egy vérbeli művésztől és még a szép nagy totálok is jókor vannak jó helyen.

moony5972   2015. 07. 11.

Mennyire jó ez a film, nem is nagyon tudom, hogy ki az, akinek ez ne tetszene. Zseniális színészi játék látható a filmben. Bátran ajánlom mindenkinek. :D

Cptn_Cold   2015. 11. 03.

Felesleges!!! Erre tökéletesen illik eme kifejezés. Alig bírtam végig nézni. Csak azért tettem, mert megkértek rá, de soha többet még egyszer. 1 csillag, mert nullát nem lehet.