Rodriguez nyomában

Rodriguez nyomában

Searching for Sugar Man

A hatvanas évek végén két producer az egyik detroiti bárban felfigyelt egy zenészre, megfogták őket a szívhezszóló dalai, prófétikus szövegei. Készítettek vele egy albumot, és biztosak voltak benne, hogy óriási karriert fog befutni. A kedvező fogadtatás ellenére a zenész eltűnt a homályban, a pletykák színpadi öngyilkosságról szóltak. A zenéje azonban eljutott Dél-Afrikába, ahol két évtized alatt Rodriguez ikonná vált. Két dél-afrikai rajongója elhatározza, hogy kideríti, mi történt vele.

Ország: Finnország, Svédország, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2014.02.06.

2022.08.04 erahurka

Őszintén, egy pillanatig nem tudott érdekelni. Baromi unalmas, a vége előtt kb. 40 perccel van egy fordulat, onnan meg aztán tényleg nincs semmi érdekes. Nem értem, miért ilyen magasak az értékelései. A leggyengébb doku, amit valaha láttam.

2016.01.01 Ragemarci

A két troll után egy másfajta hozzászólás(főleg a "zseniális színészi játék" elgondolkodtató egy doku filmnél XD). Hihetetlen a sztori, de újra bebizonyosodik, hogy az élet a legjobb forgatókönyvíró. Jófajta blues zene egy vérbeli művésztől és még a szép nagy totálok is jókor vannak jó helyen.

2015.07.11 moony5972

Mennyire jó ez a film, nem is nagyon tudom, hogy ki az, akinek ez ne tetszene. Zseniális színészi játék látható a filmben. Bátran ajánlom mindenkinek. :D

2015.11.03 Cptn_Cold

Felesleges!!! Erre tökéletesen illik eme kifejezés. Alig bírtam végig nézni. Csak azért tettem, mert megkértek rá, de soha többet még egyszer. 1 csillag, mert nullát nem lehet.