Kriston

1. évad (2019) - 13 epizód
2. évad (2020) - 13 epizód
3. évad (2021) - 13 epizód
4. évad (2022) - 5 epizód

Az új-mexikói Roswellben idegenek élnek a földlakók között, és próbálnak eligazodni a hétköznapokban.

(Varga_Júlia)

Premier: 2019.01.15. | HBO Max (2022.01.16.)

KULCSSZAVAK

2024.01.02 Majorkas

Lehet megnézem inkább a régit

Érdekes volt, és talán még jó is lehetne, ha a 3. évadban nem megy el más irányba. Amber Midthunderben egyedül nem csalódtam, és már ott tudtam, hogy ő vinni fogja még valamire, rá nem sokkal később jelent meg a Prey. A többit már tudjuk.

2021.10.26 Spidey

A sorozat minősége eléggé ingadozik, de én főleg 2 karakter miatt nézem, és az ő történetszálaikban sosem csalódok. Michael és Alex egyszerűen zseniális kis páros. Az új évad vége felé végre újra összejöttek, úgyhogy békésen várhatom az új évadot. A ... Több

2019.12.02 Kriston

Nem rajongok a CW sorozataiért, pár kétségkívül volt pár erősebb húzásuk, de a New Mexico inkább az átlag alatti szintet ütögeti szájbarágós politikai mondanivalójával és olcsó megvalósításával. Ez így igen sovány....

2020.04.22 Havier85

Még mielőtt belekezdenél, szólok, hogy inkább ne is tedd, ez a sori kész időpazarlás. Gőzöm sincs, ki lehet a célcsoport, de ha ebből valakinek még egy évad kell, az meg is érdemli.

2020.02.01 Riot

Őszinte leszek, nekem régi mániám a Rosewell sorozat, de ez valami lesújtó volt ahhoz képest. Nagyon nem lepődnék meg, ha az első évad után kapna egy kaszát. Ennek így semmi értelme nem volt.

Az első rész kivételével az összes epizód egy 90-es évekbeli népszerű dal után kapta a címét. Szerző: hp

A sorozat pont húsz évvel az eredeti Roswell-széria után debütált a televíziók képernyőin. Szerző: hp

Ez Melinda Metz Roswell High könyvsorozatának második tévés adaptációja. Szerző: hp

A sorozat forgatása Sante Fe-ben, Új-Mexikóban zajlott. Szerző: hp