Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Roswell, New Mexico (2019-2021)

Roswell, New Mexico

issue   2020. 04. 24.

Én az a korosztály vagyok, aki annak idején még nézte az eredetit, így van összehasonlítási alapom. Ez alapján azt kell mondanom, hogy az újbóli nekifutás kimondottan jól sikerült, és ami külön plusz pont, hogy önmagában, a saját jogán is megállja a helyét.

Havier85   2020. 04. 22.

Még mielőtt belekezdenél, szólok, hogy inkább ne is tedd, ez a sori kész időpazarlás. Gőzöm sincs, ki lehet a célcsoport, de ha ebből valakinek még egy évad kell, az meg is érdemli.

Riot   2020. 02. 01.

Őszinte leszek, nekem régi mániám a Rosewell sorozat, de ez valami lesújtó volt ahhoz képest. Nagyon nem lepődnék meg, ha az első évad után kapna egy kaszát. Ennek így semmi értelme nem volt.

Kriston   2019. 12. 02.

Nem rajongok a CW sorozataiért, pár kétségkívül volt pár erősebb húzásuk, de a New Mexico inkább az átlag alatti szintet ütögeti szájbarágós politikai mondanivalójával és olcsó megvalósításával. Ez így igen sovány....

Az első rész kivételével az összes epizód egy 90-es évekbeli népszerű dal után kapta a címét.

A sorozat pont húsz évvel az eredeti Roswell-széria után debütált a televíziók képernyőin.

Ez Melinda Metz Roswell High könyvsorozatának második tévés adaptációja.

A sorozat forgatása Sante Fe-ben, Új-Mexikóban zajlott.