Scorpion

Scorpion

2020.12.09 Robinson76

Eldobod az agyad az Agymenőktől

A Nemzetbiztonsági Hivatalnak dolgozó, agyasokból álló csapat története, akik napjaink kihívásaival szembesülve küzdenek meg a nemzetük ellenségeivel. A legkomplexebb ügyeket is gyorsan és játszi könnyedséggel, sokszor meseszerűen oldják meg, hisz ők a meg nem értett zsenik, akiknél nincs lehetetlen. Persze a szűkebb pátriájukon kívül már nem ennyire profik, és itt be is jön a szerelmi szál, amivel a legtöbb rajongójukat meg is tartották egy darabig.

2016.01.16 Alexa

Az elso resz utan ugy gondoltam, na ez erdekes sorozat lesz. De sajnos a tobbi resz engem egyaltalan nem tudott lekotni, pedig probalkoztam es 10 reszt megneztem. Az alapotlet nekem nagyon tetszik, de a kivitelezes es vonalvezetes eleg gyenge. Ha nincs mas programod azert nezheto.

2019.07.05 spyro74

Abszolút pozitív csalódás volt ez a sorozat. Nem sok elvárással ültem le elé, de igen jó tempójú, izgalmas, biztosan követni fogom a jövőben is.

2016.01.16 T-bond

Nagyon jó sorozat! Végre nem csak a levegőbe beszélnek és jól-hangzó dolgokat mondanak, hanem látszik akarom mondani hallatszik tudják mit beszélnek. Persze a sebesség amivel dolgoznak elég lehetetlen, de hát ennyi gond legyen...