Scorpion

Alexa   2016. 01. 16.

Az elso resz utan ugy gondoltam, na ez erdekes sorozat lesz. De sajnos a tobbi resz engem egyaltalan nem tudott lekotni, pedig probalkoztam es 10 reszt megneztem. Az alapotlet nekem nagyon tetszik, de a kivitelezes es vonalvezetes eleg gyenge. Ha nincs mas programod azert nezheto.

T-bond   2016. 01. 16.

Nagyon jó sorozat! Végre nem csak a levegőbe beszélnek és jól-hangzó dolgokat mondanak, hanem látszik akarom mondani hallatszik tudják mit beszélnek. Persze a sebesség amivel dolgoznak elég lehetetlen, de hát ennyi gond legyen...

spyro74   2015. 02. 15.

Abszolút pozitív csalódás volt ez a sorozat. Nem sok elvárással ültem le elé, de igen jó tempójú, izgalmas, biztosan követni fogom a jövőben is.