Hó az édenkertben

Snow in Paradise

2016.10.13 pav

Én azt mondom, így kell egy karriert elkezdeni. Andrew Hulme előtt még nagy jövő állhat, rég láttam már ilyen erős atmoszférával rendelkező thrillert, ebben a műfajban viszonylag kevés film születik az utóbbi időkben, de ez nagyon jól esett, így kell ezt. Izgalmas film, bátran merem ajánlani.

2015.04.23 Zsofi821

A néző könnyen a film hatása alá kerül. Erős színészi játék, képek, zene , és nem utolsósorban lélekábrázolás. Művész és gengszterfilm keverék, igazi thriller.

2015.10.30 dubzsu

Érdekfeszítő, lebilincselő, izgalmas atmoszférával rendelkező thriller. Az emberi lélek mélyére ás, felzaklat és mindvégig leköti a figyelmet, fordulatos.

2015.05.05 goldfisy

Érthetetlen akcentusok, erőszak, vér és drogok. Ennyiben ki is merül a film. Legnagyobb baja, hogy semmi újat nem mutat az angol külvárosi gengszteréletről.

2016.05.19 jazzy

Hát igazából nem dobtam tőle hátast. Azt nem mondom, hogy rossz film, de láttunk már ilyenből eleget, bár azt meg kell hagyni, megvannak a maga pillanatai a filmnek, amikor kellően feszes és el tudja kapni a figyelmet, de nálam ez a zsáneren belül közepes, talán attól valamivel jobb film.