2:22

ovejuna   2017. 07. 02.

Egy kicsit meg kell erőltetnie magát az embernek, ha élvezni akarja, nagyon igényli a teljes odafigyelést, mert nagyon izgalmasan, már-már kuszálódik a történet. Stewart alakítása nekem nagyon tetszett, és talán ő is a legemlékezetesebb pontja az egésznek.

hsanya182   2017. 11. 15.

Aki látta a Déjá vu c. filmet Denzel Washington főszereplésében, van rá esély hogy ez is tecceni fog neki. Ez a film inkább a ROMANTIKUS, MISZTIKUS filmek közé sorolandó. Nagyon jó a kezdés, aztán jön egy kis romantika, féltékenység, majd az összefüggések... Remek a film felépítése, igaz nem lett annyira izgalmas, mint az előbb említett. Aki szereti a karmát a romantikát, és a sors kérdéseit, az ne hagyja ki. Mivel több nap eltelte után is feljöttek képek a film kapcsán, ezért 4*-ra emelném a pontozásomat... ;)

kodin1   2017. 07. 07.

Ez egy hihetetlenül jó, fantáziadús film lenne, ami remekül van felvéve és a történet is nagyon izgalmas, de valami mégis kisiklik az egészben. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért, de nagyon erős hiányérzetem van az egészből. Én ezt sokkal szívesebben néztem volna egy minisorozatban, ami persze egy kicsit furcsa és talán monoton is lenne hamar, de sokkal több mindent ki lehetett volna bontakoztatni.