Beugrottam

Kelly Macdonald
George MacKay
Percelle Ascott
Hugh Bonneville

Egy fiatal graffitiművész egy megdöbbentő titokra bukkan, amely veszélybe sodorja őt és a hozzá legközelebb állókat.

(Hupka Adrián)

Rendező: Babak Anvari
Forgatókönyvíró: Babak Anvari, Namsi Khan
Ország: Egyesült Királyság
Premier: 2022 | Netflix (2022.09.01.)

KULCSSZAVAK

2024.01.13 Zelegor

Emlékezetes thriller

Igaz, már több mint 1 éve, hogy megnéztem, de azóta sem láttam hasonlót, afféle érzést tudott kiváltani, mint az Élősködők, amolyan „azt a k*, mi történik”, szerintem hasonlóan zseniális thriller ez is. Kellően fordulatos, izgulós, mindenképpen thriller kategóriában ott van a topon, habár egy-két jelenetben található logikai bukfenc, történet szempontjából hidegen hagyható és nem is annyira feltűnő. 10/8.5.

2023.02.04 Emmersson

Kár érte

Sajnos, nálam az eleje felé megbukott a film. Vajon mit mondhatott a rendőröknek a telefonba a srác – miután saját szemével látta a fogvatartottat –, hogy a zsaruk nem lepték el a házat? Miután elmentek, miért nem telefonált újra és üvöltötte le a hajukat, miért nem hívott fel egy újságot vagy tévécsatornát? Ez így szánalmas volt.

2022.09.19 Caravaggio1978

Egy unalmas esős délutánt talán feldob

Izgalmasnak indult, de ahogy haladunk, úgy laposodik, és a végére szinte már nevetségessé válik. Igazándiból tetszett, de túl amatőr volt a film második fele. Lehet, velem van a baj, de túlságosan nem jött át nekem ez az egész ,egyszerűen nem tudtam annyira figyelni a filmre, hogy jónak mondjam.

2023.01.16 Klauka89

Nekem egészen tetszett. Fenntartotta az érdeklődést számomra. Sir Hector Blake-nek túl nagy volt az arca, mindent megengedhetett magának, mert ő bíró volt. (És?) A színész Hugh Bonneville jól játszott. Hirtelen nem is tudtam, hogy miben játszott. De ... Több

2022.09.01 Fikatours_blogger

Nem hollywoodi klisére készült thriller

Tökéletesen megírt krimi, ami végig fenntartja a feszültséget, hoz fordulatokat és találni benne eredeti ötleteket is.

El Candidato
2020