Beugrottam (2022)

Kelly Macdonald
George MacKay
Percelle Ascott
Hugh Bonneville

Annamária396122   2022. 09. 22.

Beugrottam

Szerintem nagyon jó film volt. Aki nagyon szereti a filmeket, krimiket, annak talán kiszámítható a cselekmény, de így nem lehetne akkor filmeket nézni. Igenis jó volt, mert sajna túl emberi. Kik élnek vajon köztünk ? Persze sok hülyeség volt benne, de lehet, sokan így is cselekednének. Tetszett, érdemes megnézni, volt mondandója a történetnek.

Caravaggio1978   2022. 09. 19.

Egy unalmas esős délutánt talán feldob

Izgalmasnak indult, de ahogy haladunk, úgy laposodik, és a végére szinte már nevetségessé válik. Igazándiból tetszett, de túl amatőr volt a film második fele. Lehet, velem van a baj, de túlságosan nem jött át nekem ez az egész ,egyszerűen nem tudtam annyira figyelni a filmre, hogy jónak mondjam.

Fikatours_blogger   2022. 09. 01.

Nem hollywoodi klisére készült thriller

Tökéletesen megírt krimi, ami végig fenntartja a feszültséget, hoz fordulatokat és találni benne eredeti ötleteket is.

stevepisti   2022. 09. 03.

Meglepően izgalmas, váratlan fordulatokat kínáló, feszült thriller. A korrupciót szándékozik kicsit más közegben bemutatni, mint amit már megszoktunk. Jól megírt, izgalmas film. Nálam végig fent tudta tartani az érdeklődést, merem ajánlani.

Lóri Ádámcsik   2022. 09. 04.

Elrontották

Egy nagyon jó alaptörténet nagyon rossz feldolgozása. Azt hiszem a szereplők “leszerepeltetésénél” meg is bukott a film élvezhetősége.

BÉLA   2022. 09. 11.

SZUPER

Igenis ez egy jó film !!!!!

RigbyTheMad   2022. 09. 05.

Eltalálták

Nagyon jók voltak a főszereplők. Minden alja dolog nélkül is lehet ilyen jó filmet csinálni. Ha minden thriller ilyen lenne, akkor még élvezhetők is lennének a filmek. Nagyon ritka jó thrillert találni.