juliS   2020. 07. 01.

Kifejezetten visszataszítónak találom, ha egy film vagy sorozat próbálja a néző szájába rágni, mit gondoljon egy adott helyzetről, és kicsit itt is azt éreztem, hogy nagyon próbálnak az érzelmekre hatni. Viszont érdekes a története, jól megírták a forgatókönyvét, és a színészek is jól alakították a karaktereiket. Mindenesetre elgondolkodtató sorozat, érdemes belevágni.

Toncsi   2020. 02. 20.

Érdekes sorozat, már csak azért is sokakat érdekelhet, mert aktuális problémát dolgoz fel. AZ első epizód szépen felépíti a főszereplő történetét, a sorsa alakulása valóban szívszorító. A cselekmény végig drámai és érzelmekkel teli, az életnek egy általunk nem ismert, brutális oldalát mutatja be.

Yvonne Strahovski