Lökd a ritmust!

Lökd a ritmust!

Stomp the Yard

DJ-t, a tehetséges utcai táncost felvették az egyetemre. Az első napon találkozik a gyönyörű Aprillel, és azonnal beleszeret. A kertészkedésből élő fiú kilóg a gazdag iskolatársai közül, valami azonban felkelti a figyelmét: a diákszövetségek stepptánc versenyt hirdetnek. DJ jelentkezik az egyik tánccsoportba, és ettől kezdve a srác a próbák, a munka, a tanulás és az álomnő meghódítása között egyensúlyozik. Amikor pedig beneveznek az országos steppbajnokságra, a fiúnak meg kell tanulnia, mi a fontosabb: a csapat érdeke, vagy az egyéni ambíció.

Rendező: Sylvain White
Premier (HU): 2007.08.07.

2018.10.13 nikla113

Szerintem a Step Uphoz képest sokkal jobb, nem csak a zenéről szól, van a történetnek is szíve-lelke.

2018.07.26 Megamovie

Nem különösebben rajongok a táncos filmekért de van pár amit kedvelek ez is egy ilyen film lett. Annak ellenére hogy sok hasonló film van, amik többnyire ugyanolyanok ez is megállja a helyét. A film zenéi és táncai élvezetesek, a szereplők is tök jók... Több

2016.10.14 spidey

Aki szereti a braek-es, táncolós filmeket, annak jó lesz, aki meg nem híve ennek a típusú filmeknek, inkább hagyja ki, semmi meglepő, és a zene sem a legjobb.

Colombus Short a filmben nyújtott alakításáért jelölve volt az MTV Movie Award legjobb feltörekvő színésznek járó díjára.Szerző: mamiéstöti2

Bandish Bandits
2020