Támogasd a seriffed! (1969)

Support Your Local Sheriff!

szkodvig   2017. 06. 07.

Kellemes kis film,ezt az egyszeri megnézést nem bántam meg ám kétlem,hogy bármikor megtudnám nézni. Itt-ott néha kicsit fárasztó,de még mindig a jobb kategóriába sorolnám. Egy próbát megér.

WaldyxMan   2016. 11. 14.

Hát, én ezt a filmet csakis ajánlani tudom, nemcsak annak, aki szereti ezt a műfajt, hanem annak is, aki valami nagyon jó kis műfaji kombinációt keres. Én jól szórakoztam és szerintem van olyan jó a film, hogy bármikor meg lehessen nézni újra.

Rajkó   2014. 10. 14.

Az egyik kedvenc westernfilmem, mivel nem veszi túlságosan komolyan magát, jó humora van és hihetetlenül kalandos. nem egy mai darab, de szerintem nem fogott rajta az idő.

Joan Hackett
Joan Hackett