Játssz egy iPad-ért! · Keressük a nap véleményíróját! Nyerj mozijegyet minden nap! Login

alexxx   2017. 11. 03.

Nem volt ezzel a filmmel semmi baj, de azért nem a hotel transylvania.... A fiatalabb korosztálynak biztos elnyeri majd a tetszését, bár ilyen minőséget azért a tévés animációk is tudnak. Egynek elmenet, közepesre értékelem.

NFG   2018. 03. 27.

A vámpíros meséket kedvelem! De talán túl sok olyan tartalmút néztem és ez miatt nem volt extra élmény számomra! De kisgyerekeknek biztosan elnyeri a tetszését!

NRD   2018. 03. 27.

A mese unalmas, kiszámítható. Sok mese készült előtte amik hasonlóak voltak, és gondolom megnézte ezeket egy ember és azt gondolta, hogy gyúrjuk össze egy gyerekmesének. Itt az eredmény.

Sztyúi   2017. 11. 02.

Bájosan egyszerű, közepes látványvilágú animációs film, ami teljesen ártalmatlan, de mint ilyen, nem feltétlenül mozis program. Nem voltam meggyőzve igazából.

David Safier a regényét először a felnőtt közönség számára készítette el, így komoly átalakításokra volt szükség, hogy végül animációs film készülhessen belőle.Az eredeti műben például voltak erotikus jelenetek is.

(ArpiHajdu és Réci )