Blues Brothers

The Blues Brothers

2016.05.01 Toldi

Az Aykroyd-Belushi párost emelném ki, szerintem ők a film csúcsai, nagyszerűen nyomják az öltönyös-napszemüveges-fapofás figurát, és rettentő élvezetessé teszik az egészet. Aztán persze ott van a zene - a film soundtrackjét is érdemes előbányászni és... Több

2016.01.07 kissjanos21

Tetszett is meg nem is. Nem tudom eldönteni zseniális szuper kult film, vagy szuper gagyi baromság-e. Két szerencsétlen csúcs lúzer a kóser öltönyeikben Bluest játszik. Nem semmi film. Csak szeretni vagy utálni lehet, én még nem döntöttem el. Nézzétek meg és döntsétek el.

2016.04.13 gazsika1978

Egyszerűen megunhatatlan. Könnyed , szórakoztató film, kiváló szereposztással, kitűnő zenékkel. A humor kitűnő, gondosan és ízlésesen adagolva. Az akció a film korát meghazudtolóan a helyén van. A zenei betétek szenzációsak.

2015.03.03 Bulki

Igazi kultuszfilm és nem csak a film, hanem a zene kedvelőinek is. Aki tényleg szereti ezt a műfajt, mármint a bluest, annak a film is biztosan át fog jönni. Hatalmas zenék, nagyon nagy alakítások, és rettenetesen jó hangulat. Nekem máig az egyik kedvencem.