Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

John Belushi
Carrie Fisher
Carrie Fisher

Toldi   2016. 05. 01.

Az Aykroyd-Belushi párost emelném ki, szerintem ők a film csúcsai, nagyszerűen nyomják az öltönyös-napszemüveges-fapofás figurát, és rettentő élvezetessé teszik az egészet. Aztán persze ott van a zene - a film soundtrackjét is érdemes előbányászni és meghallgatni, igazán jó - és a hangulat, nem hiába nagy klasszikus már ez is.

kissjanos21   2016. 01. 07.

Tetszett is meg nem is. Nem tudom eldönteni zseniális szuper kult film, vagy szuper gagyi baromság-e. Két szerencsétlen csúcs lúzer a kóser öltönyeikben Bluest játszik. Nem semmi film. Csak szeretni vagy utálni lehet, én még nem döntöttem el. Nézzétek meg és döntsétek el.

gazsika1978   2016. 04. 13.

Egyszerűen megunhatatlan. Könnyed , szórakoztató film, kiváló szereposztással, kitűnő zenékkel. A humor kitűnő, gondosan és ízlésesen adagolva. Az akció a film korát meghazudtolóan a helyén van. A zenei betétek szenzációsak.

Bulki   2015. 03. 03.

Igazi kultuszfilm és nem csak a film, hanem a zene kedvelőinek is. Aki tényleg szereti ezt a műfajt, mármint a bluest, annak a film is biztosan át fog jönni. Hatalmas zenék, nagyon nagy alakítások, és rettenetesen jó hangulat. Nekem máig az egyik kedvencem.

Senkinek nem ajánlom, hogy drága életének drága perceit a folytatásra áldozza, azonban arra szerfelett biztatnék mindenkit, hogy bulizzon egy hatalmasat a Blues testvérekkel, abból baj nem lehet!
8/10 több»

A filmben egy rövid cameo erejéig feltűnik Steven Spielberg is. Ő az, akinél Jake befizeti az összeget.

(dittee)

A filmben a Bluesmobile (Bluesmobile-ok...) Dodge Monaco típusú kocsik. Az eregeti Dan Aykroyd egyik rokonának tulajdona jelenleg.

(ZeroHero)

A forgatás során a készítők 103 autót törtek össze, ezzel rekordot állítottak fel.

(kázsé)