Jákob rabbi kalandjai (1973)

Les aventures de Rabbi Jacob

Louis de Funès
Louis de Funès

Reitman   2022. 07. 25.

Az amúgy nagyszerű magyar szinkron sokat gyengít a Louis de Funes hangján. Egyszerűen lehetetlen tökéletesen szinkronizálni Funes-t, tehát ez nem kritika! Funes-t a franciák, főleg mint hangszínészt tisztelik (ami ugye egy kicsit ironikus). Ez az egyik legjobb filmje, csak jót tudok róla mondani minden szempontból.

Timon   2021. 12. 09.

Jó vicces, zseniális, erős vígjáték. Szinte minden jelenetnél igyekezték a humort kimaxolni. Louis de Funés-n látszott, hogy különösen élvezte a szerepet. 10/10

JRD   2022. 06. 16.

Viktor Fakopáncs...

Funés filmbéli nevét magyarul így fordították le, így aztán Viktor Fakopáncsként emlegetik a történet folyamán. Tagadhatatlanul Funés alakítás, szójátékokkal és vicces helyzetekkel. Kedvenc jelenetem, amikor Jákob rabbiként táncolni kezd. Az egész film az elejétől a végéig szórakoztató, könnyed. Érdemes megnézni. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

Deku   2017. 10. 16.

Louis de Funes egyáltalán nem a kedvencem semmilyen szempontból nézve sem. Nem igazán van mit dicsérni ebben a filmben mivel nagyon el lett szúrva. Nem gondoltam, volna, hogy ilyen negatív meglepetésben lesz részem, de ez megtudott lepni.

sammy88   2020. 08. 30.

Victor FAKOPÁNCS.. nem tukán!

Ennél a filmnél is az eredeti szinkron és szöveg a nyerő, annyira beleégett a tudatunkba, hogy fájdalmas a másikkal nézni. Továbbra se értem, hogy gyerekként, hogy nézhettem rongyossá, hisz nem egy 101 kiskutya, de alapműnek számított fiatal koromban. Rgó gumi gyáras látogatás szintén félelmetes volt, mint a Szárnyát vagy comját-ban az élelmiszergyársas rész.

a-arnold   2017. 01. 14.

Jó kis film, tök vicces, ahogy a zsidók bohóckodnak benne :D

ZozArt89   2019. 07. 17.

A francia filmekhez kell egyfajta hangulat és életérzés. Ha az pedig vígjáték akkor egy elég érdekes ízlés is kell. Nem szeretem az ő humorukat de ez a film egyszer nézhető volt.