Jákob rabbi kalandjai

Les aventures de Rabbi Jacob

2022.07.25 Reitman

Az amúgy nagyszerű magyar szinkron sokat gyengít a Louis de Funes hangján. Egyszerűen lehetetlen tökéletesen szinkronizálni Funes-t, tehát ez nem kritika! Funes-t a franciák, főleg mint hangszínészt tisztelik (ami ugye egy kicsit ironikus). Ez az egyik legjobb filmje, csak jót tudok róla mondani minden szempontból.

2021.12.09 Timon

Jó vicces, zseniális, erős vígjáték. Szinte minden jelenetnél igyekezték a humort kimaxolni. Louis de Funés-n látszott, hogy különösen élvezte a szerepet. 10/10

2022.06.16 JRD

Viktor Fakopáncs...

Funés filmbéli nevét magyarul így fordították le, így aztán Viktor Fakopáncsként emlegetik a történet folyamán. Tagadhatatlanul Funés alakítás, szójátékokkal és vicces helyzetekkel. Kedvenc jelenetem, amikor Jákob rabbiként táncolni kezd. Az egész film az elejétől a végéig szórakoztató, könnyed. Érdemes megnézni. Szóval filmre fel és jó szórakozást!

2017.10.16 Deku

Louis de Funes egyáltalán nem a kedvencem semmilyen szempontból nézve sem. Nem igazán van mit dicsérni ebben a filmben mivel nagyon el lett szúrva. Nem gondoltam, volna, hogy ilyen negatív meglepetésben lesz részem, de ez megtudott lepni.

2020.08.30 sammy88

Victor FAKOPÁNCS.. nem tukán!

Ennél a filmnél is az eredeti szinkron és szöveg a nyerő, annyira beleégett a tudatunkba, hogy fájdalmas a másikkal nézni. Továbbra se értem, hogy gyerekként, hogy nézhettem rongyossá, hisz nem egy 101 kiskutya, de alapműnek számított fiatal koromban. Rgó gumi gyáras látogatás szintén félelmetes volt, mint a Szárnyát vagy comját-ban az élelmiszergyársas rész.

2017.01.14 a-arnold

Jó kis film, tök vicces, ahogy a zsidók bohóckodnak benne :D

2019.07.17 ZozArt89

A francia filmekhez kell egyfajta hangulat és életérzés. Ha az pedig vígjáték akkor egy elég érdekes ízlés is kell. Nem szeretem az ő humorukat de ez a film egyszer nézhető volt.

2017.11.29 Bob

Tipikus Louis De Funes film. Amint meglátom az arcát egy filmben, tuti, hogy elnevetem magam :)

2016.02.13 Svastitsd

Lui de funés az egyik kedvenc szinészem, rettentő vicces. Filmjei nem komoly művészi alkotások, éppen ezért bármikor el lehet szórakozni rajtuk. Ebben a filmben 3 szálon fut a cselekmény, ezért is különleges.

2018.12.28 Timcsibaba77

[email protected]

Egy igazi bohóc Luis de Funes, ezer arcú karakter. És ebben a filmben nagyszerűen remekel, csak úgy mint az összes szerepében, filmjében, amit már volt alkalmam végig csodálni. Igazi nagy fő hajtás a film rendezői előtt is, mert nem egyszerű dolog rendezni. Egy jó forgatókönyv, ami bárhogy is jól vagy rosszul van megírva, mindenképpen fontos az, hogy a néző a filmvásznon majd mit fog látni. És a nagy zsidó kultúra, amit játékosan úgy kellett megjelentetni, hogy azért ez a kis közösség se sértődjön meg. Igazi filmszatíra, én nekem a szívem csücske.