Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Felhangolva (2010)

Get Him to the Greek

Ms. Akárki   2019. 07. 30.

Tipikus amerikai vígjáték mely nem rendelkezik túl mély mondanivalóval de a sajátos humorával jól elszórakoztatja a nézőt. A színészek jó lettek összeválogatva És kifejezetten jó szórakozást nyújtott a családnak. Van benne pár elmebeteg mozzanat de ez ennek a filmnek a velejárója.

Syracuse   2015. 05. 13.

Totális agyhalál. :D Néha kell ilyeneket is nézni, nyilván nem szolgál hatalmas mondanivalóval, és szórakoztatni sem a szokásos módon szórakoztat. Kiégeti az agyat, kész.

Curacao86   2015. 06. 23.

A tökéletes party vígjáték! :) Benne van minden mocskos, dolog, ami csak megtörténhet alkoholos (és kábítószeres) befolyásoltság alatt. Ehhez pedig a legjobb Russel Brand, plusz az akkor még enyhén szólva duci Jonah Hill. :)

zsanett0820   2015. 05. 27.

Ahogy az első része is, nálam ez is vitt mindent! Sokszor szakadtam a röhögéstől! :D Az biztos, hogy ez a film nem mindenkinek az esete, és hát nem is mondható teljesen vígjátéknak, mert azért megy benne a drámázás is rendesen, de én azt mondom, hogy... több»

somi   2015. 11. 23.

era93   2015. 06. 02.

Egész jó film. Mondhatni egyszerű és nagyszerű. Néhány helyen kissé idegőrlő talán ennyi a hibája de egyébiránt én jól szórakoztam rajta és nem mellesleg a zenék is nagyon jók voltak. Unaloműzésre tökéletes.

gihera81   2015. 11. 09.

Végre egy olyan vígjáték, ahol a főszereplő férfi páros két tagja különbözőségük dacára passzol is egymáshoz, amolyan igazi zsák meg a foltja módon. Kicsit túlpörgették a hányós-kukis poénokat ugyan, de Russell Brand buggyant karaktere bőven elviszi a hátán az egészet.

Miközben a Trafalgar Square-n forgatott a stáb, Brand-et egy járókelő belökte a szökőkútba.

Forgatási helyszínként New York, Las Vegas, Los Angeles és London szolgáltak.

2009. május 12-én vette kezdetét a forgatás.

Roger Ebert 3/4 csillagra értékelte a filmet.

Christina Aguilera cameo szerepet kapott a filmben.

Pink is feltűnik a filmben egy rövid pillanat erejéig.

Nicholas Stoller egy személyben rendezője, producere, forgatókönyvírója a filmnek.

A jegypénztári adatok alapján 91,3 millió dolláros bevételt eredményezett a film.

A Rotten Tomatoes oldalán kimagasló 72%-ot kapott 191 kritika alapján.

40 millió dolláros költségvetésből készült el a film.