Felhangolva

Felhangolva

Get Him to the Greek

Aaron Green számára soha vissza nem térő lehetőség kínálkozik, mikor rábízzák, hogy kísérje el a világhírű rocksztárt, Aldous Snowt hatalmas turnéja kezdőállomására, a Los Angeles-i Görög Színházba. Snow azonban, mint minden rendes rockzenész, úgy dönt, inkább a nők és az élvezetek… Több

Forgatókönyvíró: Jason Segel
Premier: 2010.05.25.

2019.07.30 Ms. Akárki

Tipikus amerikai vígjáték mely nem rendelkezik túl mély mondanivalóval de a sajátos humorával jól elszórakoztatja a nézőt. A színészek jó lettek összeválogatva És kifejezetten jó szórakozást nyújtott a családnak. Van benne pár elmebeteg mozzanat de ez ennek a filmnek a velejárója.

2015.05.13 Syracuse

Totális agyhalál. :D Néha kell ilyeneket is nézni, nyilván nem szolgál hatalmas mondanivalóval, és szórakoztatni sem a szokásos módon szórakoztat. Kiégeti az agyat, kész.

2015.06.23 Curacao86

A tökéletes party vígjáték! :) Benne van minden mocskos, dolog, ami csak megtörténhet alkoholos (és kábítószeres) befolyásoltság alatt. Ehhez pedig a legjobb Russel Brand, plusz az akkor még enyhén szólva duci Jonah Hill. :)

2015.05.27 zsanett0820

Ahogy az első része is, nálam ez is vitt mindent! Sokszor szakadtam a röhögéstől! :D Az biztos, hogy ez a film nem mindenkinek az esete, és hát nem is mondható teljesen vígjátéknak, mert azért megy benne a drámázás is rendesen, de én azt mondom, hogy... Több

2015.11.23 somi

Miközben a Trafalgar Square-n forgatott a stáb, Brand-et egy járókelő belökte a szökőkútba.Szerző: Bogi87

Forgatási helyszínként New York, Las Vegas, Los Angeles és London szolgáltak.Szerző: Bogi87

2009. május 12-én vette kezdetét a forgatás.Szerző: Bogi87

Roger Ebert 3/4 csillagra értékelte a filmet.Szerző: Bogi87