Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Terhes társaság (2010)

Due Date

Bazzzsi   2020. 10. 08.

Nem egy eget verő vígjáték, de azért szerettem, voltak benne jó poénok és kimagasló jelenetek. Robert Downey Jr.-nak jól állt a szerep.

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Igazán ütős vígjátéknak mondanám. Szuperek a főszereplők benne és jól fel van építve a sztori is. Minden vígjáték kedvelőnek ajánlom.

ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 06.

Jó kis vígjáték. Aki szereti a kétszínész filmjeit, az nem fog csalódni ezúttal sem. Két nagyon ellentétes karakter kényszerül egy hosszú útra, s végül mindkettő jelleme valamelyest átalakul. Így nemcsak egy road movie-t tisztelhetünk a filmben, han... több»

Orosz István   2016. 05. 27.

Nagyon jópofa vígjáték vannak benne ütősebbnél ütősebb poénok. Mondjuk mikor mesél a zebra elméletről na ott besírtam. Jó a története is én szerintem második, és harmadik rész is jöhetne, van benne bőven lehetőség. A két színésznek amúgy is zseniális filmjei vannak.

Thibo84   2019. 05. 18.

Izgalmas és humoros túrára invitál minket Robert Downey Jr. és Zach Galifianakis duója. Ráadásul nagyon jó párost alkotnak, bár utóbbi csak azt a karaktert hozza, amit megszoktunk a Másnaposokban, még is nagyon jól megdobja a film hangulatát.

dailyfilmsan   2020. 08. 23.

Az átlagosnál kicsit azért jobb, de nem egy nagy durranás ez a vígjáték. A kötelezőket hozza megnevettet és folyik a saját medrében. Szeretem de nem a kedvencem.

szaka123   2016. 01. 25.

Nagyon jó film volt. A színész páros (Robert Downey Jr., Zach Galifianakis) nagyon el lett találva, remekül kiegészítik egymást. Hatalmas poénok vannak benne, érdemes megnézni!

Michelle Monaghan
Todd Phillips
Juliette Lewis
Juliette Lewis
Zach Galifianakis

Ethan és Peter autója a film első felében egy 2010-es Subaru Impreza 2.5i Premium.

(dailyfilmsan )

A film forgatókönyve szerepelt a 2009. évi feketelistán, az év "legkedveltebb", de el nem készített szkriptjeinek listáján.

(dailyfilmsan )

Az Acces Hollywood című műsorban Robert Downey Jr. azt mondta, hogy ezen a filmen dolgozni volt "a legdicsőbb élmény" egész karrierje során.

(puffancshercegnő)

A Darryl által vezetett autó egy Dodge Warlock, amit csak 1976 és 1979 között gyártottak.

(SódóGA)

Barry szerepében a rendező, Todd Phillips is megjelenik Juliette Lewis házában.

(SódóGA)

Ethan jogosítványán látható születési dátum 1969 október 1., valójában ekkor született Zach Galifianakis is.

(SódóGA)

Sarah a Meghan W. Ruby Terhesgondozó Központban szül. Meghan Ruby a művészeti részlegen asszisztensként dolgozott a filmben.

(SódóGA)

A filmben Ethan a Két pasi meg egy kicsi című amerikai vígjáték-sorozat rajongója, és készít egy rajongói oldalt, amely valóban elérhető online.