mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Igazán ütős vígjátéknak mondanám. Szuperek a főszereplők benne és jól fel van építve a sztori is. Minden vígjáték kedvelőnek ajánlom.

ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 06.

Jó kis vígjáték. Aki szereti a kétszínész filmjeit, az nem fog csalódni ezúttal sem. Két nagyon ellentétes karakter kényszerül egy hosszú útra, s végül mindkettő jelleme valamelyest átalakul. Így nemcsak egy road movie-t tisztelhetünk a filmben, hanem egy fejlődésregényt is. Természetesen nem hiányozhatnak a poénok sem, hol egy kis füvezés, hol egy rosszkor elsült pisztolylövés képében. Mivel kellőképpen szórakoztatónak találtam, bártam javaslom mindenkinek, aki egy kis kikapcsolódásra vágyik.

Orosz István   2016. 05. 27.

Nagyon jópofa vígjáték vannak benne ütősebbnél ütősebb poénok. Mondjuk mikor mesél a zebra elméletről na ott besírtam. Jó a története is én szerintem második, és harmadik rész is jöhetne, van benne bőven lehetőség. A két színésznek amúgy is zseniális filmjei vannak.

szaka123   2016. 01. 25.

Nagyon jó film volt. A színész páros (Robert Downey Jr., Zach Galifianakis) nagyon el lett találva, remekül kiegészítik egymást. Hatalmas poénok vannak benne, érdemes megnézni!

Thibo84   2019. 05. 18.

Izgalmas és humoros túrára invitál minket Robert Downey Jr. és Zach Galifianakis duója. Ráadásul nagyon jó párost alkotnak, bár utóbbi csak azt a karaktert hozza, amit megszoktunk a Másnaposokban, még is nagyon jól megdobja a film hangulatát.

Michelle Monaghan
Todd Phillips
Juliette Lewis
Juliette Lewis
Zach Galifianakis

Az Acces Hollywood című műsorban Robert Downey Jr. azt mondta, hogy ezen a filmen dolgozni volt "a legdicsőbb élmény" egész karrierje során.

(puffancshercegnő)

A Darryl által vezetett autó egy Dodge Warlock, amit csak 1976 és 1979 között gyártottak.

(SódóGA)

Barry szerepében a rendező, Todd Phillips is megjelenik Juliette Lewis házában.

(SódóGA)