Terhes társaság (2010)

Todd Phillips
Juliette Lewis
Juliette Lewis
Zach Galifianakis

stewie_griffin_2005   2021. 10. 09.

Robert Downey Jr. itt is jó volt, de szerintem átlagos vígjáték, voltak benne azért jó poénok, de a sztori elég gyenge. Nekem mondjuk a Másnaposok (ugyanaz a rendezője) sem ütött akkorát, mint sokaknak. 6/10-re értékelem, kis délutáni filmezésre jó lehet.

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Igazán ütős vígjátéknak mondanám. Szuperek a főszereplők benne és jól fel van építve a sztori is. Minden vígjáték kedvelőnek ajánlom.

ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 06.

Jó kis vígjáték. Aki szereti a kétszínész filmjeit, az nem fog csalódni ezúttal sem. Két nagyon ellentétes karakter kényszerül egy hosszú útra, s végül mindkettő jelleme valamelyest átalakul. Így nemcsak egy road movie-t tisztelhetünk a filmben, han... több»

Thibo84   2019. 05. 18.

Izgalmas és humoros túrára invitál minket Robert Downey Jr. és Zach Galifianakis duója. Ráadásul nagyon jó párost alkotnak, bár utóbbi csak azt a karaktert hozza, amit megszoktunk a Másnaposokban, még is nagyon jól megdobja a film hangulatát.

Orosz István   2016. 05. 27.

Nagyon jópofa vígjáték vannak benne ütősebbnél ütősebb poénok. Mondjuk mikor mesél a zebra elméletről na ott besírtam. Jó a története is én szerintem második, és harmadik rész is jöhetne, van benne bőven lehetőség. A két színésznek amúgy is zseniális filmjei vannak.

dailyfilmsan   2020. 08. 23.

Az átlagosnál kicsit azért jobb, de nem egy nagy durranás ez a vígjáték. A kötelezőket hozza megnevettet és folyik a saját medrében. Szeretem de nem a kedvencem.

szaka123   2016. 01. 25.

Nagyon jó film volt. A színész páros (Robert Downey Jr., Zach Galifianakis) nagyon el lett találva, remekül kiegészítik egymást. Hatalmas poénok vannak benne, érdemes megnézni!

A filmben Alan Arkin játszotta volna Robert Downey Jr. apját, de végül az összes jelenetet kivágták a kész filmből.

(stevepisti)

Ethan és Peter autója a film első felében egy 2010-es Subaru Impreza 2.5i Premium.

(dailyfilmsan)

A film forgatókönyve szerepelt a 2009. évi feketelistán, az év "legkedveltebb", de el nem készített szkriptjeinek listáján.

(dailyfilmsan)

Az Acces Hollywood című műsorban Robert Downey Jr. azt mondta, hogy ezen a filmen dolgozni volt "a legdicsőbb élmény" egész karrierje során.

(puffancshercegnő)

A Darryl által vezetett autó egy Dodge Warlock, amit csak 1976 és 1979 között gyártottak.

(SódóGA)