Terhes társaság

Todd Phillips
Juliette Lewis
Juliette Lewis
Zach Galifianakis

Peter Highman (Robert Downey Jr.) élete nagy kalandja előtt áll, születendő gyermekéhez utazik, de álmában sem gondolta, hogy ehhez milyen kalandokon kell átesnie. A sors összehozza Ethannel (Zach Galifianakis), aki mindenben ellentéte, halálra idegesíti. Azonban az ellentétek vonzzák egymást,… Több

Rendező: Todd Phillips
Premier (HU): 2010.11.04.

2021.10.09 stewie_griffin_2005

Robert Downey Jr. itt is jó volt, de szerintem átlagos vígjáték, voltak benne azért jó poénok, de a sztori elég gyenge. Nekem mondjuk a Másnaposok (ugyanaz a rendezője) sem ütött akkorát, mint sokaknak. 6/10-re értékelem, kis délutáni filmezésre jó lehet.

2018.12.04 mamiéstöti2

Igazán ütős vígjátéknak mondanám. Szuperek a főszereplők benne és jól fel van építve a sztori is. Minden vígjáték kedvelőnek ajánlom.

2016.07.06 ArpiHajdu és Réci

Jó kis vígjáték. Aki szereti a kétszínész filmjeit, az nem fog csalódni ezúttal sem. Két nagyon ellentétes karakter kényszerül egy hosszú útra, s végül mindkettő jelleme valamelyest átalakul. Így nemcsak egy road movie-t tisztelhetünk a filmben, han... Több

2019.05.18 Thibo84

Izgalmas és humoros túrára invitál minket Robert Downey Jr. és Zach Galifianakis duója. Ráadásul nagyon jó párost alkotnak, bár utóbbi csak azt a karaktert hozza, amit megszoktunk a Másnaposokban, még is nagyon jól megdobja a film hangulatát.

2016.05.27 Orosz István

Nagyon jópofa vígjáték vannak benne ütősebbnél ütősebb poénok. Mondjuk mikor mesél a zebra elméletről na ott besírtam. Jó a története is én szerintem második, és harmadik rész is jöhetne, van benne bőven lehetőség. A két színésznek amúgy is zseniális filmjei vannak.

A filmben Alan Arkin játszotta volna Robert Downey Jr. apját, de végül az összes jelenetet kivágták a kész filmből.Szerző: stevepisti

Ethan és Peter autója a film első felében egy 2010-es Subaru Impreza 2.5i Premium. Szerző: dailyfilmsan

A film forgatókönyve szerepelt a 2009. évi feketelistán, az év "legkedveltebb", de el nem készített szkriptjeinek listáján.Szerző: dailyfilmsan

Az Acces Hollywood című műsorban Robert Downey Jr. azt mondta, hogy ezen a filmen dolgozni volt "a legdicsőbb élmény" egész karrierje során.Szerző: puffancshercegnő

Gen V
Hol nézheted: Amazon Prime