Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Todd Phillips
Juliette Lewis
Juliette Lewis
Zach Galifianakis

Kosztya Kristóf   2020. 02. 09.

Szórakoztató kis film! Nem sok vígjáték tud mostanában nevetésre bírni,de ennek többször is sikerült. Bátran ajánlom! :)

mamiéstöti2   2018. 12. 04.

Igazán ütős vígjátéknak mondanám. Szuperek a főszereplők benne és jól fel van építve a sztori is. Minden vígjáték kedvelőnek ajánlom.

ArpiHajdu és Réci   2016. 07. 06.

Jó kis vígjáték. Aki szereti a kétszínész filmjeit, az nem fog csalódni ezúttal sem. Két nagyon ellentétes karakter kényszerül egy hosszú útra, s végül mindkettő jelleme valamelyest átalakul. Így nemcsak egy road movie-t tisztelhetünk a filmben, hanem egy fejlődésregényt is. Természetesen nem hiányozhatnak a poénok sem, hol egy kis füvezés, hol egy rosszkor elsült pisztolylövés képében. Mivel kellőképpen szórakoztatónak találtam, bártam javaslom mindenkinek, aki egy kis kikapcsolódásra vágyik.

Orosz István   2016. 05. 27.

Nagyon jópofa vígjáték vannak benne ütősebbnél ütősebb poénok. Mondjuk mikor mesél a zebra elméletről na ott besírtam. Jó a története is én szerintem második, és harmadik rész is jöhetne, van benne bőven lehetőség. A két színésznek amúgy is zseniális filmjei vannak.

Thibo84   2019. 05. 18.

Izgalmas és humoros túrára invitál minket Robert Downey Jr. és Zach Galifianakis duója. Ráadásul nagyon jó párost alkotnak, bár utóbbi csak azt a karaktert hozza, amit megszoktunk a Másnaposokban, még is nagyon jól megdobja a film hangulatát.

Ethan és Peter autója a film első felében egy 2010-es Subaru Impreza 2.5i Premium.

(dailyfilmsan)

A film forgatókönyve szerepelt a 2009. évi feketelistán, az év "legkedveltebb", de el nem készített szkriptjeinek listáján.

(dailyfilmsan)

Az Acces Hollywood című műsorban Robert Downey Jr. azt mondta, hogy ezen a filmen dolgozni volt "a legdicsőbb élmény" egész karrierje során.

(puffancshercegnő)