Terhes társaság

Due Date

2021.10.09 stewie_griffin_2005

Robert Downey Jr. itt is jó volt, de szerintem átlagos vígjáték, voltak benne azért jó poénok, de a sztori elég gyenge. Nekem mondjuk a Másnaposok (ugyanaz a rendezője) sem ütött akkorát, mint sokaknak. 6/10-re értékelem, kis délutáni filmezésre jó lehet.

2018.12.04 mamiéstöti2

Igazán ütős vígjátéknak mondanám. Szuperek a főszereplők benne és jól fel van építve a sztori is. Minden vígjáték kedvelőnek ajánlom.

2016.07.06 ArpiHajdu és Réci

Jó kis vígjáték. Aki szereti a kétszínész filmjeit, az nem fog csalódni ezúttal sem. Két nagyon ellentétes karakter kényszerül egy hosszú útra, s végül mindkettő jelleme valamelyest átalakul. Így nemcsak egy road movie-t tisztelhetünk a filmben, han... Több

2019.05.18 Thibo84

Izgalmas és humoros túrára invitál minket Robert Downey Jr. és Zach Galifianakis duója. Ráadásul nagyon jó párost alkotnak, bár utóbbi csak azt a karaktert hozza, amit megszoktunk a Másnaposokban, még is nagyon jól megdobja a film hangulatát.

2016.05.27 Orosz István

Nagyon jópofa vígjáték vannak benne ütősebbnél ütősebb poénok. Mondjuk mikor mesél a zebra elméletről na ott besírtam. Jó a története is én szerintem második, és harmadik rész is jöhetne, van benne bőven lehetőség. A két színésznek amúgy is zseniális filmjei vannak.

2020.08.23 dailyfilmsan

Az átlagosnál kicsit azért jobb, de nem egy nagy durranás ez a vígjáték. A kötelezőket hozza megnevettet és folyik a saját medrében. Szeretem de nem a kedvencem.

2016.01.25 szaka123

Nagyon jó film volt. A színész páros (Robert Downey Jr., Zach Galifianakis) nagyon el lett találva, remekül kiegészítik egymást. Hatalmas poénok vannak benne, érdemes megnézni!

2018.08.21 erahurka

Lehetett volna benne kicsit több humor, de amúgy elég jó kis road movie. Az a baj hogy nagyon az új Másnaposoknak hirdették, aztán persze nagyot lehetett koppanni, ha az ember olyasmit várt.

2018.05.17 Filmelemző

Biztosan sokan találták fárasztónak ezt a filmet, én mégis nagyon jól szórakoztam rajta. Kicsit idegesítőek a srácok, de pár poénnál könnyesre röhögtem magam. Nekem ennyi már elég is ahhoz, hogy átlag felettinek tartsak egy vígjátékot. Értékelésem: 7,5/10 pont.

2019.07.23 Ms. Akárki

Kicsit másnapos koppintás érzete van a filmnek de az ütős poénok miatt még ezt is megbocsáltja az ember a filmnek. Kifejezetten kellemes kikapcsolódás volt, szétröhögtük magunkat a családdal. Robert Downey Jr. pedig csak hab a tortán. Zach Galifianak... Több

2020.10.08 Bazzzsi

Nem egy eget verő vígjáték, de azért szerettem, voltak benne jó poénok és kimagasló jelenetek. Robert Downey Jr.-nak jól állt a szerep.

2017.10.14 kevelin

Robert Downey Jr nagyon szeretem de ez nagyon alpári lett. Nekem annyira nem jött be.

2019.05.11 Artúr

Kínosan kellemetlen társaság

A poénok nagy része kínosan erőltetett ugyan, de a színészi munka mégis fel tudja javítani őket. Ezzel együtt volt pár nagyon eredeti és meglepő humorbomba. Zach Galifianakis-t sokat tesz a film érzelmi mondanivalójához. Az párbeszédek megfelelő mennyiségben reprezentáltak, és magyarázzák a történéseket. Ajánlom!

2018.03.19 hackerjulcsi

Sajnos gyengébb, mint az előzőek. Sajnálom, hogy mindig elrontanak egy filmélményt, egy alapkoncepciót azzal, hogy még több pénzt akarnak egy ötletből kiszipolyozni...