Jó srácok

Josh Caras
Stephen Merchant
Will Forte
Jacob Tremblay

Hogy néz ki egy kiskamasz csapnivaló napja? Indításként egy olyan partira várják őt, amin minden a csókolózásról szól, viszont kellő tapasztalat híján elfogja a rémület. Hogy elkerülje a leégést, ismereteket kell szereznie a számára eddig idegen területről. Attól sem riad vissza, hogy barátaival… Több

Premier (HU): 2019.08.15.
Forgalmazó: UIP-Duna Film

2021.09.15 Klauka89

Szeleburdi film, de mi a párommal moziban néztük meg, és nagyon is jól szórakoztunk. Ez cool, ez cool. :)

2019.08.28 indingo

a nap véleménye

Egy fergeteges vígjáték gyerekekről felnőtteknek

A film előzeteséből csak remélni lehetett, hogy egy jól megkomponált vígjátékot készítettek Seth Rogenék, és nem lőttek el minden poént a trailerben. Azért furcsa világot élünk, hogy 16 éven aluliakról csinálnak filmet 16 éven felülieknek, bár néhol ... Teljes kritika

2019.08.15 HE7EDIK

Édes gyerekkor...mikor felnő az ember utána tudatosul csak, mennyire jó volt. Nosztalgia és egyben felhőtlen szórakozást nyújt ez a kis szösszenet, klasszikus sose lesz de nem is arra készült. Amit vállal azt viszont csont nélkül hozza, a gyerek színészek pedig parádésak. Nem bántam meg hogy megnéztem!

2020.10.26 qwer

Nem vártam sokat ettől a filmtől, de kellemesen meglepett. A humora nem túl minőségi, mégis szórakoztató, ahogy a három főszereplő gyermeki ártatlanságát kikezdi a tabuk fokozatosan kitáruló világa. Néha kicsit alpári és túlzó, de szerintem egész jól... Több

2020.02.05 Szilonka

Mindenkinek a gyerekkora jut eszébe a filmről. A régi nagy bandázások, kalandok. A története meglepően jó és eseménydús.

A film összbevétele 110 940 306 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 320 241 091 forintot termelt. A hazai mozik összesen 225 497 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

és Millie Davis második közös filmje a 2017-es Az igazi csoda után. Szerző: hp

A Jó srácok R-korhatár besorolással került az amerikai mozikba. Az indoklás megemlíti az erős szexuális jellegű tartalmat, a kábítószerek és az alkohol szerepét, a durva nyelvezetet, valamint, hogy mindez tinédzserek bevonásával történik. Ami az indoklás utolsó részét illeti, erre hivatkozva még sosem kapott film R-besorolást az amerikai korhatár bizottságtól. Szerző: hp

A film forgatása Vancouverben zajlott.Szerző: hp

A Jó srácok Gene Stupnitsky rendezői debütálása. Szerző: hp

(2019. 08. 13.)
Nem biztos, hogy klasszikussá fogja kinőni magát ez a film, de azt bizton állíthatom, hogy kortól, nemtől függetlenül nagy sikere lesz még az idei mozis nyári szezonban. Több

Értékelés: 7.5/10
(2019. 08. 21.)
Kicsit olyan ez, mint a klasszikus Star Trekben Kirk, Spock és McCoy doki esete: három nagyon különböző ember tesz ki egy mozihőst. Csak a srácok esetében még nem a világ megmentése a tét. Ami most, valljuk be, igen jóleső Több

(2019. 08. 13.)
A főszereplő hármas pedig jópofán játszik, kellőképp nerdök és lazák is egyben, ahogy Stranger Things-közhelyekig tekerik a BMX-eket. És ezt persze a film sem rest megjegyezni magának.

Nagyjából ennyi, mi mást is mondhatnék ezen kívül? Jó srácok ezek. Több

(2019. 08. 13.)
A jó srácok az a film lesz idén nyáron, amit vétek kihagyni, mert kortól, nemtől függetlenül szinte minden, a témára és annak feldolgozására fogékony nézőnek okozhatnak vidám perceket. Több

(2019. 08. 27.)
Mindezek az elemek együtt egy borzasztó aranyos, fantasztikusan sodró történetet alkotnak, amivel pillanatok alatt elrepül a másfél óra. A Jó srácok idén talán az első film, ami zsibbadásig nyújtotta az arcizmaimat, így aki egy jó nevetésre vágyik, nyugodtan tegyen vele egy próbát. Több