Jó srácok (2019)

Josh Caras
Stephen Merchant
Will Forte

Klauka89   2021. 09. 15.

Szeleburdi film, de mi a párommal moziban néztük meg, és nagyon is jól szórakoztunk. Ez cool, ez cool. :)

indingo   2019. 08. 28.

Egy fergeteges vígjáték gyerekekről felnőtteknek

A film előzeteséből csak remélni lehetett, hogy egy jól megkomponált vígjátékot készítettek Seth Rogenék, és nem lőttek el minden poént a trailerben. Azért furcsa világot élünk, hogy 16 éven aluliakról csinálnak filmet 16 éven felülieknek, bár néhol ... teljes kritika»

HE7EDIK   2019. 08. 15.

Édes gyerekkor...mikor felnő az ember utána tudatosul csak, mennyire jó volt. Nosztalgia és egyben felhőtlen szórakozást nyújt ez a kis szösszenet, klasszikus sose lesz de nem is arra készült. Amit vállal azt viszont csont nélkül hozza, a gyerek színészek pedig parádésak. Nem bántam meg hogy megnéztem!

qwer   2020. 10. 26.

Nem vártam sokat ettől a filmtől, de kellemesen meglepett. A humora nem túl minőségi, mégis szórakoztató, ahogy a három főszereplő gyermeki ártatlanságát kikezdi a tabuk fokozatosan kitáruló világa. Néha kicsit alpári és túlzó, de szerintem egész jól... több»

Szilonka   2020. 02. 05.

Mindenkinek a gyerekkora jut eszébe a filmről. A régi nagy bandázások, kalandok. A története meglepően jó és eseménydús.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Imádtam. Rég volt már hogy végigröhögtem moziban egy filmet. Zseniális volt ahogy próbáltak szerezni egy új drónt. És ahogy fegyvereket kerestek és szexjátékokat hittek annakXD Zseniális volt a humora.

Lubi   2019. 08. 19.

Élőszereplős South Park kezdőknek

Nem véletlen az összehasonlítás. Kiskamasz fiúk káromkodva keverednek kalandokba, miközben tanulnak valamit az életről. Az animációs sorozat vulgaritásától igen messze áll Seth Rogenék vígjátéka, de ha valaki csúnyán beszélő kisfiúkra kíváncsi, nem k... teljes kritika»

A film összbevétele 110 940 306 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 320 241 091 forintot termelt. A hazai mozik összesen 225 497 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

és Millie Davis második közös filmje a 2017-es Az igazi csoda után.

A Jó srácok R-korhatár besorolással került az amerikai mozikba. Az indoklás megemlíti az erős szexuális jellegű tartalmat, a kábítószerek és az alkohol szerepét, a durva nyelvezetet, valamint, hogy mindez tinédzserek bevonásával történik. Ami az indoklás utolsó részét illeti, erre hivatkozva még sosem kapott film R-besorolást az amerikai korhatár bizottságtól.

A film forgatása Vancouverben zajlott.

A Jó srácok Gene Stupnitsky rendezői debütálása.

A film körül kisebb botrány alakult ki, miután a TMZ exkluzív fotókat közölt Keith L. Williams dublőréről. Bár a szóban forgó fiú maga is afroamerikai, azonban világosabb bőrű Williamsnél, ezért sminkkel sötétítettek a bőre tónusán. A Jó srácok producere, Seth Rogen elnézést kért az eset miatt.

Nem biztos, hogy klasszikussá fogja kinőni magát ez a film, de azt bizton állíthatom, hogy kortól, nemtől függetlenül nagy sikere lesz még az idei mozis nyári szezonban. több»

Kicsit olyan ez, mint a klasszikus Star Trekben Kirk, Spock és McCoy doki esete: három nagyon különböző ember tesz ki egy mozihőst. Csak a srácok esetében még nem a világ megmentése a tét. Ami most, valljuk be, igen jóleső több»