Advertisement
Játssz egy Samsung Galaxy A20e-ért ·  Fórum Login

Jó srácok

arctoslion   2020. 04. 09.

Nagyon jó kis film, nagyon jó poénokkal, szerintem ült mindegyik, ahogy kell. Egy igazi vígjáték gyerekekről felnőtteknek. Nem kiemelkedő mű, de mindenképpen jobb, mint az átlagos. Van, ahol vicces, van, ahol pörgős, nosztalgikus, és van, ahol szomorú, ezáltal életszerű. De így, ezért jó egyben, filmként. Összességében szerintem az utóbbi évek talán legviccesebb vígjátéka. 10/9

indingo   2019. 08. 28.

Egy fergeteges vígjáték gyerekekről felnőtteknek

A film előzeteséből csak remélni lehetett, hogy egy jól megkomponált vígjátékot készítettek Seth Rogenék, és nem lőttek el minden poént a trailerben. Azért furcsa világot élünk, hogy 16 éven aluliakról csinálnak filmet 16 éven felülieknek, bár néhol a 18-as karika is elfért volna. Gondolkodtam, hogy készült-e már hasonló film hasonló történettel, de egy sem jutott az eszembe. A sztori végtelenül egyszerű, mégis egy nagyon kedvelhető darab. Van három kiskamasz, akiket elkezdenek érdekelni a felnőttes dolgok. Lányok, buli, alkohol. Persze még nagyon gyerekek, tapasztalatlanok, és ez okozza a legfőbb problémát. Egyikük menthetetlenül szerelmes lesz, de itt jön a bibi. Nem tud csókolózni. Termé... több»

HETEDIK   2019. 08. 15.

Édes gyerekkor...mikor felnő az ember utána tudatosul csak, mennyire jó volt. Nosztalgia és egyben felhőtlen szórakozást nyújt ez a kis szösszenet, klasszikus sose lesz de nem is arra készült. Amit vállal azt viszont csont nélkül hozza, a gyerek színészek pedig parádésak. Nem bántam meg hogy megnéztem!

Szilonka   2020. 02. 05.

Mindenkinek a gyerekkora jut eszébe a filmről. A régi nagy bandázások, kalandok. A története meglepően jó és eseménydús.

TomÁcs   2019. 09. 18.

Remek kis vígjáték, ahogy a kisgyerekek megpróbálnak felnőttként viselkedni. A story izgalmas, látványos, sok karaktert mozgat meg.

Sam Richardson
Josh Caras
Stephen Merchant
Will Forte
Jacob Tremblay

Nem biztos, hogy klasszikussá fogja kinőni magát ez a film, de azt bizton állíthatom, hogy kortól, nemtől függetlenül nagy sikere lesz még az idei mozis nyári szezonban. több»

A főszereplő hármas pedig jópofán játszik, kellőképp nerdök és lazák is egyben, ahogy Stranger Things-közhelyekig tekerik a BMX-eket. És ezt persze a film sem rest megjegyezni magának.

Nagyjából ennyi, mi mást is mondhatnék ezen kívül? Jó srácok ezek. több»

A jó srácok az a film lesz idén nyáron, amit vétek kihagyni, mert kortól, nemtől függetlenül szinte minden, a témára és annak feldolgozására fogékony nézőnek okozhatnak vidám perceket. több»

A film összbevétele 110 940 306 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 320 241 091 forintot termelt. A hazai mozik összesen 225 497 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

és Millie Davis második közös filmje a 2017-es Az igazi csoda után.

A Jó srácok R-korhatár besorolással került az amerikai mozikba. Az indoklás megemlíti az erős szexuális jellegű tartalmat, a kábítószerek és az alkohol szerepét, a durva nyelvezetet, valamint, hogy mindez tinédzserek bevonásával történik. Ami az indoklás utolsó részét illeti, erre hivatkozva még sosem kapott film R-besorolást az amerikai korhatár bizottságtól.

A film forgatása Vancouverben zajlott.