Jó srácok

Good Boys

A film összbevétele 110 940 306 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 320 241 091 forintot termelt. A hazai mozik összesen 225 497 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

és Millie Davis második közös filmje a 2017-es Az igazi csoda után. Szerző: hp

A Jó srácok R-korhatár besorolással került az amerikai mozikba. Az indoklás megemlíti az erős szexuális jellegű tartalmat, a kábítószerek és az alkohol szerepét, a durva nyelvezetet, valamint, hogy mindez tinédzserek bevonásával történik. Ami az indoklás utolsó részét illeti, erre hivatkozva még sosem kapott film R-besorolást az amerikai korhatár bizottságtól. Szerző: hp

A film forgatása Vancouverben zajlott.Szerző: hp

A Jó srácok Gene Stupnitsky rendezői debütálása. Szerző: hp

A film körül kisebb botrány alakult ki, miután a TMZ exkluzív fotókat közölt Keith L. Williams dublőréről. Bár a szóban forgó fiú maga is afroamerikai, azonban világosabb bőrű Williamsnél, ezért sminkkel sötétítettek a bőre tónusán. A Jó srácok producere, Seth Rogen elnézést kért az eset miatt. Szerző: hp

A Jó srácok világpremierje 2019. március 11-én volt a South by Southwest filmfesztiválon. Szerző: hp

A Jó srácok alapvetően pozitív kritikai fogadtatásban részesült. A vígjáték jelenleg 78 százalékon áll a RottenTomatoes kritikaaggregátor portálon (2019. július). Szerző: hp