Jó srácok

Good Boys

2021.09.15 Klauka89

Szeleburdi film, de mi a párommal moziban néztük meg, és nagyon is jól szórakoztunk. Ez cool, ez cool. :)

2019.08.28 indingo

a nap véleménye

Egy fergeteges vígjáték gyerekekről felnőtteknek

A film előzeteséből csak remélni lehetett, hogy egy jól megkomponált vígjátékot készítettek Seth Rogenék, és nem lőttek el minden poént a trailerben. Azért furcsa világot élünk, hogy 16 éven aluliakról csinálnak filmet 16 éven felülieknek, bár néhol ... Teljes kritika

2019.08.15 HE7EDIK

Édes gyerekkor...mikor felnő az ember utána tudatosul csak, mennyire jó volt. Nosztalgia és egyben felhőtlen szórakozást nyújt ez a kis szösszenet, klasszikus sose lesz de nem is arra készült. Amit vállal azt viszont csont nélkül hozza, a gyerek színészek pedig parádésak. Nem bántam meg hogy megnéztem!

2020.10.26 qwer

Nem vártam sokat ettől a filmtől, de kellemesen meglepett. A humora nem túl minőségi, mégis szórakoztató, ahogy a három főszereplő gyermeki ártatlanságát kikezdi a tabuk fokozatosan kitáruló világa. Néha kicsit alpári és túlzó, de szerintem egész jól... Több

2020.02.05 Szilonka

Mindenkinek a gyerekkora jut eszébe a filmről. A régi nagy bandázások, kalandok. A története meglepően jó és eseménydús.

2019.08.19 Lubi

a nap véleménye

Élőszereplős South Park kezdőknek

Nem véletlen az összehasonlítás. Kiskamasz fiúk káromkodva keverednek kalandokba, miközben tanulnak valamit az életről. Az animációs sorozat vulgaritásától igen messze áll Seth Rogenék vígjátéka, de ha valaki csúnyán beszélő kisfiúkra kíváncsi, nem k... Teljes kritika

2019.08.25 Ms. Akárki

Imádtam. Rég volt már hogy végigröhögtem moziban egy filmet. Zseniális volt ahogy próbáltak szerezni egy új drónt. És ahogy fegyvereket kerestek és szexjátékokat hittek annakXD Zseniális volt a humora.

2020.03.22 BoBamburg

Úgy kezdtem el nézni, hogy nem igazán voltam képbe azzal, mi is ez a film valójában, csak valami laza kis vígjátéka vágytam. És az elején eléggé beijedtem, hogy ez valami tízenéves korosztálynak szánt családi vígjáték, szerencsére nem így lett. Egy ö... Több

2019.09.18 TomÁcs

Remek kis vígjáték, ahogy a kisgyerekek megpróbálnak felnőttként viselkedni. A story izgalmas, látványos, sok karaktert mozgat meg.

2019.10.26 VvV

Egyszerre nevetett fel a mozi egy-egy poén láttán. A gyerekszínészek végtelenül tehetségesek, de ugyanakkor természetesek voltak.

2020.09.10 Timcsi

Szuper film volt. Rég láttam ilyen jól felépített történetet, jó poénokat és helyes szereplőkkel.

2019.09.24 MMcFly2015

Az agyam egyik fele kitűnően szórakozik, a másik fele pedig kínosan feszeng :)

Ritkán mondom filmekre, hogy az alpáriság (értsd: altesti poénok és káromkodások) szórakoztató formája jelenik meg. Az előzetes jól tette, hogy a Rossz szomszédság c. filmeket felvázolta az elején, hisz lehet mihez hasonlítani. A Jó srácok is ilyen lett, és a másfél órás játékidő (nagyobb része) tesz róla, hogy jóízűen tudjunk nevetni a néhol kínos, néhol fárasztó, de ,,aranyos" poénokon. (A gyerekek naivitására alapszik ez a mozi.) A történet mélységét és mondanivalóját nem kell keresgetni a rémesen egyszerű történet mögött. A poén forrása a gyerekek dumái között rejlik, merészebb prosztó jelenetekkel tarkítva. A sok balf*szkodás szórakoztató elem, de nem tudott kitartani a végéig. Idővel belaposodik, amint próbáltak kicsit komolyabban a baráti kapcsolatra térni... Ez nem az a film, hogy mélyebb tartalmat hozzanak ki belőle. Szerintem ez lett a film (fő) negativuma. Vígjátékok kedvelői biztos ráharapnak, társasággal okoz egy fajta ,,bulit" a film. Én szétröhögtem haverokkal rajta magam, de mégegyszer nekifutni, már sok lenne. Laza szórakozásnak tökéletes.

2020.01.25 MKristijan

Gyerekkorunk újratöltve

Az első előzetes után, már egyértelmű volt számomra, hogy meg akarom nézni a filmet. Különböző esetek miatt kimaradt a mozi, de nemrég sort tudtam keríteni arra hogy megnézzem. Volt egy elképzelésem a filmről és gyakorlatilag azt is kaptam. Nagyon friss volt számomra, rég láttam ilyen szórakoztató vígjátékot a piacon. A rendező miatt kicsit féltem, hogy túltolja de egyáltalán nem így volt, köszi neki. Hozta a mai világot, a gyerekkort, ami nem is tűnik annyira elfajultnak mint ahogy mutatják. Megvan a maga hátránya, de gyerek tud maradni az ember.

2019.08.31 petraszab

Kicsit sok a káromkodás benne, de egy helyes kis történetű film. Jó poénok, jók a srácok is.