Vélemények: Jó srácok (2019)

Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Nagyonjóképű   2020. 02. 24.

Kellemes csalódás

Nem voltak nagy elvárásaim a filmmel kapcsolatban, de abszolút kellemesen szórakoztam rajta. Felnőtteknek szóló poénok a jó fajtából.

indingo   2019. 08. 28.

Egy fergeteges vígjáték gyerekekről felnőtteknek

A film előzeteséből csak remélni lehetett, hogy egy jól megkomponált vígjátékot készítettek Seth Rogenék, és nem lőttek el minden poént a trailerben. Azért furcsa világot élünk, hogy 16 éven aluliakról csinálnak filmet 16 éven felülieknek, bár néhol a 18-as karika is elfért volna. Gondolkodtam, hogy készült-e már hasonló film hasonló történettel, de egy sem jutott az eszembe. A sztori végtelenül egyszerű, mégis egy nagyon kedvelhető darab. Van három kiskamasz, akiket elkezdenek érdekelni a felnőttes dolgok. Lányok, buli, alkohol. Persze még nagyon gyerekek, tapasztalatlanok, és ez okozza a legfőbb problémát. Egyikük menthetetlenül szerelmes lesz, de itt jön a bibi. Nem tud csókolózni. Termé... több»

HETEDIK   2019. 08. 15.

Édes gyerekkor...mikor felnő az ember utána tudatosul csak, mennyire jó volt. Nosztalgia és egyben felhőtlen szórakozást nyújt ez a kis szösszenet, klasszikus sose lesz de nem is arra készült. Amit vállal azt viszont csont nélkül hozza, a gyerek színészek pedig parádésak. Nem bántam meg hogy megnéztem!

Szilonka   2020. 02. 05.

Mindenkinek a gyerekkora jut eszébe a filmről. A régi nagy bandázások, kalandok. A története meglepően jó és eseménydús.

TomÁcs   2019. 09. 18.

Remek kis vígjáték, ahogy a kisgyerekek megpróbálnak felnőttként viselkedni. A story izgalmas, látványos, sok karaktert mozgat meg.

VvV   2019. 10. 26.

Egyszerre nevetett fel a mozi egy-egy poén láttán. A gyerekszínészek végtelenül tehetségesek, de ugyanakkor természetesek voltak.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Imádtam. Rég volt már hogy végigröhögtem moziban egy filmet. Zseniális volt ahogy próbáltak szerezni egy új drónt. És ahogy fegyvereket kerestek és szexjátékokat hittek annakXD Zseniális volt a humora.

MKristijan   2020. 01. 25.

Gyerekkorunk újratöltve

Az első előzetes után, már egyértelmű volt számomra, hogy meg akarom nézni a filmet. Különböző esetek miatt kimaradt a mozi, de nemrég sort tudtam keríteni arra hogy megnézzem. Volt egy elképzelésem a filmről és gyakorlatilag azt is kaptam. Nagyon friss volt számomra, rég láttam ilyen szórakoztató vígjátékot a piacon. A rendező miatt kicsit féltem, hogy túltolja de egyáltalán nem így volt, köszi neki. Hozta a mai világot, a gyerekkort, ami nem is tűnik annyira elfajultnak mint ahogy mutatják. Megvan a maga hátránya, de gyerek tud maradni az ember.

MMcFly2015   2019. 09. 24.

Az agyam egyik fele kitűnően szórakozik, a másik fele pedig kínosan feszeng :)

Ritkán mondom filmekre, hogy az alpáriság (értsd: altesti poénok és káromkodások) szórakoztató formája jelenik meg. Az előzetes jól tette, hogy a Rossz szomszédság c. filmeket felvázolta az elején, hisz lehet mihez hasonlítani. A Jó srácok is ilyen lett, és a másfél órás játékidő (nagyobb része) tesz róla, hogy jóízűen tudjunk nevetni a néhol kínos, néhol fárasztó, de ,,aranyos" poénokon. (A gyerekek naivitására alapszik ez a mozi.) A történet mélységét és mondanivalóját nem kell keresgetni a rémesen egyszerű történet mögött. A poén forrása a gyerekek dumái között rejlik, merészebb prosztó jelenetekkel tarkítva. A sok balf*szkodás szórakoztató elem, de nem tudott kitartani a végéig. Idővel belaposodik, amint próbáltak kicsit komolyabban a baráti kapcsolatra térni... Ez nem az a film, hogy mélyebb tartalmat hozzanak ki belőle. Szerintem ez lett a film (fő) negativuma. Vígjátékok kedvelői biztos ráharapnak, társasággal okoz egy fajta ,,bulit" a film. Én szétröhögtem haverokkal rajta magam, de mégegyszer nekifutni, már sok lenne. Laza szórakozásnak tökéletes.

czerik   2019. 09. 22.

Igazi amerikai film, amerikai humorral. Humoros, élvezhető film volt, ajánlom.

petraszab   2019. 08. 31.

Kicsit sok a káromkodás benne, de egy helyes kis történetű film. Jó poénok, jók a srácok is.

iq.csabi   2019. 08. 22.

Nagyon szórakoztató film, mindenkinek tudom ajánlani, van benne rengeteg poén és elég beteg!

Ákos Varga   2019. 08. 10.

Smárolni és felnőni - Jó srácok

A Seth Rogen-istálló legújabb őrültsége egyszerre szeretne vicces alpári vígjáték és megrendítő coming of age story lenni: előbbi csak egyes jelenetek szintjén, utóbbi pedig a film utolsó húsz percében működik igazán, a köztes időben legfeljebb a választékosan káromkodó, egyébként remekül játszó főszereplő triumvirátus jelentheti a kapaszkodót. A Jó srácok előzetesei kifejezetten jól sikerültek: az egyikben a producerként a projekt felett bábáskodó Rogen magyarázza el a három főszereplőnek, hogy sajnos még nem elég idősek ahhoz, hogy megnézzék a saját filmjük előzetesét. E hosszabb felvezetést követően pedig tényleg a legszórakoztatóbb pillanatokat gyűjtötték össze a trailert összeállító kre... több»

Lubi   2019. 08. 19.

Élőszereplős South Park kezdőknek

Nem véletlen az összehasonlítás. Kiskamasz fiúk káromkodva keverednek kalandokba, miközben tanulnak valamit az életről. Az animációs sorozat vulgaritásától igen messze áll Seth Rogenék vígjátéka, de ha valaki csúnyán beszélő kisfiúkra kíváncsi, nem kell tovább keresgélnie. A Jó srácok egy üdítő színfolt a mozis komédia felhozatalban, és talán az év eddigi legjobb vígjátéka. Valamiért a tisztán szórakoztatni, nevettetni kívánó filmek piaca nem túl nagy, sőt egyre inkább visszaszorulnak a streaming szolgáltatók saját gyártású filmjeire, vagy a kisképernyőre. A mozikban hétről hétre találkozunk romantikus vígjátékokkal, akció-vígjátékokkal, fantasy vagy sci-fi vígjátékokkal, de egy tiszta műfaj... több»

Zoe091   2020. 01. 11.

Nagyon sokat nevettem rajta, többször nézhető film. Tetszett a története is, aranyosak a srácok benne.

kota   2020. 01. 29.

ez nem vígjáték...alpári.... nem hiába mondja MINDENKI.. normális vígjátékot MÁR nem tudnak készíteni .... aki ezt bekajálja ..na az gondolkozzon el...mit is "eszik" a lelke...

Dóra7.6   2019. 09. 14.

Végre egy újabb vígjáték, ami az elejétől a végéig vicces, és nem lőttek le minden poént az előzetesében :) A három kis srác pedig tündér, jól alakítanak. :D

Tyoci   2019. 11. 06.

Egy igazán szórakoztató film, ami segít kikapcsolni, és jól mulatni a barátokkal. Elképesztően sok (vicces) baromságot tartalmaz, pontosan olyasmiket, amiken utána még napokig el lehet hülyülni visszaidézve egy-egy szöveg részletet. Hatalmas poénok, remek színészek és nem hiányzik semmi. Pontosan annyi, amennyit el lehetett várni a történettől.

fhidasi   2019. 08. 15.

Nagyon erős film ebben a kategóriában

Ez egy nagyon jó vígjáték lett, könnyesre röhögtem magam, de ahogy érzékeltük az egész mozi hasonlóképp tette! Ha nem olvastam volna előtte hogy benne volt Seth Rogan és Jonah Hill keze a filmben akkor is tudtam volna, ezek állatok... Évek óta nem láttam ennyi hülyeséget, ennyi jó beszólást egy filmben, a 3 főszereplő kissrác óriásit alakított! Persze biztos sokaknál kiveri majd a biztosítékot a sok káromkodás miatt, nekem ez bejött! Az idei év eddigi legjobb vígjátéka, SZERINTEM! (Bár nem túl erős a mezőny...) Nézzétek meg! ;)

Mercy23   2020. 01. 25.

Egész jó kis vígjáték, felidezodik az ember gyermekkora vele ????

Szilárd Lakatos   2019. 12. 03.

Sziasztok végre valahára gyerek film van a moziban.Már régen láttam ilyen vicces és szórakosztatott filmet ,Egyben jó az összhang is a szereplökkel.A magyar szinkron persze kiváló.Az egész vicces pörgös is.Vissza hozza mindenkiben a gyerekkórát is,hogy milyen rossz vs jók voltunk.

Gergely Fábián   2020. 02. 12.

A film maga jó de engem nem győzött meg annyira, hogy elszálljak tőle.

varjú   2019. 07. 23.

Nem nagy kedvvel, de megnéztem, és kellemesen meglepett, nagyszerűen szórakoztam. Humoros, pörgős és kicsit újra kamasznak éreztem magam.

EDUARD98   2019. 06. 25.

Lehet, hogy benne van a hiba, de szerintem ez a film egyszerűen pocsék humorral dolgozik. Nem tudom, mi volt az alkotók szándéka, de valami nagyon félrement.

sadis   2019. 06. 01.

Rettenetesen ostoba és alpári egy film. El nem tudom képzelni, hogy mennyi IQ-val kell rendelkeznie annak, hogy ezt élvezni tudja. Szerintem abszolút mellőzhető darab, nem csupán humortalan, hanem alacsony színvonalú is. :/

ZsoltSon   2019. 04. 13.

Aki úgy dönt, hogy esélyt ad a bugyuta kiskölykök kalandjainak, készüljön fel rá, hogy a rekeszizmai egy percig sem fognak pihenni! Nem is emlékszem, mikor láttam ilyen jó vígjátékot.