Vélemények: Jó srácok (2019)

Láttad a filmet? Oszd meg a véleményed a közösséggel!

HETEDIK   2019. 08. 15.

Édes gyerekkor...mikor felnő az ember utána tudatosul csak, mennyire jó volt. Nosztalgia és egyben felhőtlen szórakozást nyújt ez a kis szösszenet, klasszikus sose lesz de nem is arra készült. Amit vállal azt viszont csont nélkül hozza, a gyerek színészek pedig parádésak. Nem bántam meg hogy megnéztem!

Ákos Varga   2019. 08. 10.
Smárolni és felnőni - Jó srácok

A Seth Rogen-istálló legújabb őrültsége egyszerre szeretne vicces alpári vígjáték és megrendítő coming of age story lenni: előbbi csak egyes jelenetek szintjén, utóbbi pedig a film utolsó húsz percében működik igazán, a köztes időben legfeljebb a választékosan káromkodó, egyébként remekül játszó főszereplő triumvirátus jelentheti a kapaszkodót. A Jó srácok előzetesei kifejezetten jól sikerültek: az egyikben a producerként a projekt felett bábáskodó Rogen magyarázza el a három főszereplőnek, hogy sajnos még nem elég idősek ahhoz, hogy megnézzék a saját filmjük előzetesét. E hosszabb felvezetést követően pedig tényleg a legszórakoztatóbb pillanatokat gyűjtötték össze a trailert összeállító kre... több»

fhidasi   2019. 08. 15.
Nagyon erős film ebben a kategóriában

Ez egy nagyon jó vígjáték lett, könnyesre röhögtem magam, de ahogy érzékeltük az egész mozi hasonlóképp tette! Ha nem olvastam volna előtte hogy benne volt Seth Rogan és Jonah Hill keze a filmben akkor is tudtam volna, ezek állatok... Évek óta nem láttam ennyi hülyeséget, ennyi jó beszólást egy filmben, a 3 főszereplő kissrác óriásit alakított! Persze biztos sokaknál kiveri majd a biztosítékot a sok káromkodás miatt, nekem ez bejött! Az idei év eddigi legjobb vígjátéka, SZERINTEM! (Bár nem túl erős a mezőny...) Nézzétek meg! ;)

Lubi   2019. 08. 19.
Élőszereplős South Park kezdőknek

Nem véletlen az összehasonlítás. Kiskamasz fiúk káromkodva keverednek kalandokba, miközben tanulnak valamit az életről. Az animációs sorozat vulgaritásától igen messze áll Seth Rogenék vígjátéka, de ha valaki csúnyán beszélő kisfiúkra kíváncsi, nem kell tovább keresgélnie. A Jó srácok egy üdítő színfolt a mozis komédia felhozatalban, és talán az év eddigi legjobb vígjátéka. Valamiért a tisztán szórakoztatni, nevettetni kívánó filmek piaca nem túl nagy, sőt egyre inkább visszaszorulnak a streaming szolgáltatók saját gyártású filmjeire, vagy a kisképernyőre. A mozikban hétről hétre találkozunk romantikus vígjátékokkal, akció-vígjátékokkal, fantasy vagy sci-fi vígjátékokkal, de egy tiszta műfaj... több»

varjú   2019. 07. 23.

Nem nagy kedvvel, de megnéztem, és kellemesen meglepett, nagyszerűen szórakoztam. Humoros, pörgős és kicsit újra kamasznak éreztem magam.

EDUARD98   2019. 06. 25.

Lehet, hogy benne van a hiba, de szerintem ez a film egyszerűen pocsék humorral dolgozik. Nem tudom, mi volt az alkotók szándéka, de valami nagyon félrement.

sadis   2019. 06. 01.

Rettenetesen ostoba és alpári egy film. El nem tudom képzelni, hogy mennyi IQ-val kell rendelkeznie annak, hogy ezt élvezni tudja. Szerintem abszolút mellőzhető darab, nem csupán humortalan, hanem alacsony színvonalú is. :/

ZsoltSon   2019. 04. 13.

Aki úgy dönt, hogy esélyt ad a bugyuta kiskölykök kalandjainak, készüljön fel rá, hogy a rekeszizmai egy percig sem fognak pihenni! Nem is emlékszem, mikor láttam ilyen jó vígjátékot.