A nyár királyai

A nyár királyai

The Kings of Summer
HanGa

Nick Robinson

Ahogy közeledik a felnőttkorhoz, Jon Toys-t egyre jobban zavarja egyedülálló apja, Tony gyámsága, ami arra készteti, hogy a szabadságra való törekvés mellett döntsön. Legközelebbi barátjával, Patrickkal és egy különös egyéniséggel, Biaggióval együtt egy erdei tisztásra költöznek azzal a… Több

Premier (HU): 2013.10.31. | Cinego (2021.09.30.)

2020.09.13 HanGa

A film nekem teljesen visszahozta a gyerekkori szabadság érzését. A történet picit talán egyszerű volt, de egyben pont ez az egyszerűsége tette kedvelhetővé is

2018.03.18 indingo

Könnyed volt és sallangmentes. Remek hangulata volt, egészen jó beszólásokkal. A rendőr és kis indiai gyerek karaktere is szórakoztató volt. A története elég egyszerű, de kedvelhető.

2018.03.30 Bazzzsi

Egyszerű tinifilmnek tűnő, de mély mondanivalóval bíró érzelmes film. Kicsit felnőtté válás, kicsit örök gyerek kategória. No meg első szerelem ami - végre - beteljesületlen.

2018.04.15 TomÁcs

Teljesen rendben volt a film, szerintem sok minden történt benne, bár főleg lélektani dolgok, amik nem túl látványosak. Szimpatikusak voltak a karakterek .

2018.11.01 VvV

Nincsenek egetverő, világmegváltó gondolatok a filmben, mégis egy kedvelhető történettel a képernyő elé szegezi a nézőt.

Modern család
2009