A nyár királyai (2013)

The Kings of Summer

indingo   2018. 03. 18.

Könnyed volt és sallangmentes. Remek hangulata volt, egészen jó beszólásokkal. A rendőr és kis indiai gyerek karaktere is szórakoztató volt. A története elég egyszerű, de kedvelhető.

TomÁcs   2018. 04. 15.

Teljesen rendben volt a film, szerintem sok minden történt benne, bár főleg lélektani dolgok, amik nem túl látványosak. Szimpatikusak voltak a karakterek .

VvV   2018. 11. 01.

Nincsenek egetverő, világmegváltó gondolatok a filmben, mégis egy kedvelhető történettel a képernyő elé szegezi a nézőt.

Bazzzsi   2018. 03. 30.

Egyszerű tinifilmnek tűnő, de mély mondanivalóval bíró érzelmes film. Kicsit felnőtté válás, kicsit örök gyerek kategória. No meg első szerelem ami - végre - beteljesületlen.

Timcsi   2019. 03. 31.

3 teljesen különböző barát nyarát követhetjük végig humorral, fájdalommal és szerelemmel.