Rajongók háborúja (2009)

Fanboys

Ms. Akárki   2019. 07. 31.

Remek geek film. Jókat nevettem az utalásokon és a karaktereken. Isteni szereplőgárdát hoztak össze, akiken látszik, hogy imádják amit játszhatnak. Mindenképpen érdemes megnézni.

Eniq   2019. 02. 27.

Star Wars rajongóknak szerintem kötelező darab én nagyon élveztem az egészet egy nagy hülyeség az egész, de hát nem is lehet másra számítani. Állati, hogy még Carrie Fisher is szerepel benne.

Leoni   2016. 04. 30.

Korántsem vagyok a legnagyobb Star Wars rajongó, de ez egy tök jó film azoknak, akik ismerik az alapjait. Tele van filmes utalásokkal, a gyerekkori barátok szurka-piszkájával, és néhány őszinte pillanattal. Pláne vicces belegondolni, hogy akkoriban a nagy rajongók tényleg mennyire várhatták az új Star Wars filmek megjelenését.

Pock   2016. 07. 07.

Nagyon jól előad a film egy alaptörténetet igazi ironikus humorral és lényegre mutatással. Egyedi, nem mindennapi műfajú a film. A színészek jól alakítanak, érdemes megnézni, egész jól sikerült.

A film összbevétele 960 828 dollár volt (imdb.com).

A filmben feltűnik Darth Mault alakító Ray Park, mint a Lucas-farm biztonsági őre; Lando Calrissian alakító Billy Dee Williams, mint Reinhold bíró és Leia-t alakító Carrie Fisher, mint orvos.

A film 1998. október 31 és 1999. május 19-e között játszódik.

Hutch furgonjának a neve Bucephalas. Bucephalas, Nagy Sándor lovának volt a neve.

Kristen Bell testdublőrt használt az álmodozós jelenetben.

Eredetileg 2006-ban mutatták volna be a filmet. De aztán többször is eltolták a bemutatót: először 2007 februárjára, utána 2007 augusztusra, majd 2008 januárjára. Ezek után újravágták a teljes filmet és 2008 nyarán bejelentették, hogy szeptemberben lesz a premier, amit ismét eltoltak 2008 novemberére és végül 2009 februárjában mutatták be, de nagyon limitált vászonszámmal.