Kismocsok

Kismocsok

Joe Dirt

Joe egy vérbeli balek. Már a neve is csak szerencsétlenséget hozott a fejére, amin egyébként egy koponyájával összenőtt női parókát kénytelen hordani. A csóringert még gyerekkorában ottfelejtették a szülei a Grand Canyon-nál, a fiú azóta is őket keresi. Kalandos útját flúgosok és bombázók szegélyezik, barátokat és ellenségeket egyaránt szerez, miközben folyton hihetetlen helyzetekbe keveredik. Kismocsok egy rádióadó épületét takarítja. A műsorvezető, meglátván Joe lehetetlen természetét, rögtön a mikrofon elé rántja, s egyenes adásban faggatja életéről. Remek lehetőség egy sztori kibontására. Előrukkolnak egy-egy nagy dumával, vagy egy eszetlen fordulattal, egykor szebb napokat… Több

Premier (HU): 2001.12.13.

2023.08.18 Sz396367

Gyenge idiotizmus az egész.

2016.07.07 Pock

Egy sablonos amerikai vígjátéknál szerintem gyengébb film. Unalmas, gyenge poénjai vannak és a sztorija sem túl ötletes, a színészek alakítása gyenge. Én nem ajánlom!

2018.01.04 Dius0520

Elég slamposnak mondanám. 1x meg lehet nézni, de a többség szerintem azt is időpazarlásnak fogja vélni. Gyengusz.

2023.04.29 Róbert Tóth

Jóó!

Kis mocsok egy jólelkű figura aki nem veszi észre hogy a helyi szépség oda van érte. Riválisa maga Kid Rock itt igazi genyó. A többi mellékszereplő is ismert sztár látszik hogy lubickoltak a szerepben. Farelly tesók filmjeire hajaz a film de annyira talán nem betegek a poénok. Ezt a filmet látni kell. A Cool túra után talán a legjobb Road movie a 2000-es évekből.

A film szerepel Roger Ebert filmkritikus "Most Hated" listáján.Szerző: Diesel

A filmben látható "Hemi" kabrió egy 1967 évjáratú Plymouth GTX. Szerző: Diesel

A filmben az a jelenet, amikor a fiatal Joe-t a szülei "ott felejtik" a Grand Canyon-ban az valójában nem az Arizonai Grand Canyon Nemzeti Park volt, hanem az Utah állambeli Dead Horse Point State Park.Szerző: Diesel

Minden alkalommal, amikor Robby (Kid Rock) az autójával Joe arcába kaparja a port a "You Ain't Seen Nothin' Yet" című szám megy. Ez összesen 3 alkalommal történik a filmben. Szerző: Diesel