Félelem és reszketés Las Vegasban (1998)

Fear and Loathing in Las Vegas

Deku   2017. 10. 25.

Ez egy igazán helyes kis film lett amit nem bánok, hogy végül megnéztem nagyon megjárja. Teljesen megérte a belé fektetett pénzt és stabil filmet hoztak létre.

Norbert93   2018. 09. 12.

Nekem nem tetszett. Egyszer sem volt vicces, egyszer sem tudott olyat mutatni ami lekötött volna a figyelmem, annak ellenére, hogy a stílusa nem áll messze tőlem. Unatkoztam a közel 2 órás játékidő alatt.

Hakker   2019. 06. 22.

Ez a kevés filmek egyike, amikor a remake jobban tetszik, mint az eredeti. Ennek az eredeti változata az Ahol a bölény dübörög című film volt, de ennél a filmnél jobbak voltak a színészek, nem is beszélve a rendező, Terry Gilliam személyéről. A fő karakter személyét megtestesítő Johnny Depp, sokkal hitelesebb volt, mint az eredeti filmben szereplő Bill Murray. Ebben az életstílusba jobban bele tudom képzelni Johnny Deep személyiségét, ez a karakter telitalálat volt részére. Ennek a filmnek sokkal eredetibb volt a képvilága.

Attila G.   2019. 06. 21.

Hááát... Igazából nehéz lenne megmondani, hogy milyen indíttatásból néztem meg ezt a filmet, moziban, több, mint 2 évvel a bemutató után. Valószínűleg azért, mert sok jót hallottam, és olvastam róla, és szeretem Johnny Depp filmjeit - Christina Ricci filmjeit, és Őt magát még inkább. Viszont nekem ez a film valahogy nem jött be, nagyon nem. Édesanyámmal együtt láttam a filmet, s elmondása szerint Neki szabályosan rémálmai voltak ettől, meg egy másik filmtől. Csakis Christina Ricci miatt adok rá 2 csillagot.

vivikejencikelara   2016. 10. 23.

Ez a film maga egy eufórikus kábítószeres bódulat. Remek képi világgal rendelkezik. Vannak benne igazán poénos részek, illetve szomorú történések. Igazából nem értem miről is szól maga a film, de elragad és a markában tart.

Benicio del Toro
Benicio del Toro
FLEA

Terry Gilliam műve húsbavágó alkotás. Addiktív anyag, ami helyenként szórakoztat, de jobbára a retinánkba égve velünk marad, és nem ereszt soha, mint a legerősebb szer. több»

Még a forgatás megkezdése előtt és Johnny Depp autót cserélt. Depp az író Chevrolet-jával rótta hetekig Kaliforniát, így hangolódva rá a szerepére. Közben pedig Thompson a színész járgányával és Heidi nevű hölggyel kocsikázgatott, s ezalatt írta meg a Fear and Loathing in Hollywood: My Doomed Love at the Taco Stand című esszéjét, amelyet a Time Magazin le is közölt.

(ArpiHajdu és Réci )

Johnny Depp haját maga borotválta le.

Benicio del Toro a szerep kedvéért 20 kilót szedett fel.