Félelem és reszketés Las Vegasban

Fear and Loathing in Las Vegas

2021.01.29 uniterra Nézhetetlen

Egyszerűen nézhetetlen, hulladék.

2020.12.02 BoBamburg

Nem az a film, amit a történet visz el a hátán. Ketten lemennek Las Vegasba, narkóznak orrba-szájba, majd jönnek a bad tripek. Ennyi. Viszont a képi világa, a hangulata, a karakterek és a párbeszédek zseniálisak.

2017.10.25 Deku

Ez egy igazán helyes kis film lett, amit nem bánok, hogy végül megnéztem, nagyon megjárja. Teljesen megérte a belé fektetett pénzt, és stabil filmet hoztak létre.

2018.09.12 Norbert93

Nekem nem tetszett. Egyszer sem volt vicces, egyszer sem tudott olyat mutatni, ami lekötötte volna a figyelmem, annak ellenére, hogy a stílusa nem áll messze tőlem. Unatkoztam a közel 2 órás játékidő alatt.

2019.06.21 Attila G.

Hááát... Igazából nehéz lenne megmondani, hogy milyen indíttatásból néztem meg ezt a filmet moziban több mint 2 évvel a bemutató után. Valószínűleg azért, mert sok jót hallottam és olvastam róla, és szeretem Johnny Depp filmjeit, Christina Ricci film... Több

2016.10.23 vivikejencikelara

Ez a film maga egy eufórikus kábítószeres bódulat. Remek képi világgal rendelkezik. Vannak benne igazán poénos részek, illetve szomorú történések. Igazából nem értem miről is szól maga a film, de elragad és a markában tart.

2017.06.01 jencike1985

Nagyon jó film. Johnny Depp-et megint ki kell emelnem színészi játéka miatt, mert hatalmas. Első nézéskor nem is értettem miért mentek Las Vegasba, ezért meg kellett néznem többször is mire rájöttem hogy a motorverseny miatt mentek, csak igazából nag... Több

2018.07.09 bbozsi

Hype az van körülötte, de nem tudom, mire. Értelmetlen katyvasz és nem az inspiratív fajtából. Vannak benne mókás momentumok, meg jó mondatok, de semmivé nem áll össze még jelenet szinten sem, nemhogy az egész film.

2015.01.25 Mate

Egy igazi klasszikusként tekintek erre a filmre. A hasamat fogom a nevetéstől miközben nézem, mégsem egy egyszerű vígjátékkal van dolgunk. A két főszereplő közötti összhang szikrázik, megunhatatlan film.

2015.06.03 Skarsh

Ez egy igazi kultuszfilm. Nagyon vicces, emellett remek alakítások vannak benne. A túl nagy hype, ami körülveszi valahol érthető. Zseniális alkotás.

2015.06.29 Buborék

Hatalmas egy film. Van benne kaland, humor, minden ami kell! A történet jól ki van találva, a rendezés is kiváló! A színészek pedig nagyszerű alakítást nyújtanak. Többször nézhető!

2016.05.08 anita9215

Humort kevertek bizony nem kevés reszketéssel ami a címben is megnyilvánul. Depp alakja hihetetlen. Ennél a filmnél nincs semmi, amit negatív élménynek fel tudnék hozni. Fantasztikus volt minden jelenet benne és lélegzetelállítóan formázták meg a történetet. Nagyszerű lett.

2015.10.03 Sniper

Félelem és reszketés Las Vegasban egy igazi kultuszfilm, annak minden jellemzőjével együtt. Beleértve azt is, hogy a film jócskán túlértékelt, a kultusz a közönség építette köré, melyet azért én kicsit el is vitatnék tőle. Persze nem rossz a Félelem ... Több

2015.05.22 tomtom

Megunhatatlan, elképesztően intenzív film, teljesen meg tudom érteni, ha valakinek nehezére esik befogadni ezt az agymenést. Nem tudom megmondani, mi az ami megfogott benne, és inkább bele sem akarok gondolni. De nekem ez így simán 5/5.