Terhes társaság

Due Date

2019.03.31 Csillagpor

Hát sajnos ez nem lett túl jó vígjáték. Pedig az alapelgondolás és a szereplőgárda is borítékolhatta volna a sikert. Olyan, mint egy rosszul sikerült Másnaposok koppintás. Ugyanazt a történethullámot nem tudom, hányszor akarják még meglovagolni... Egyszer nézhető csak, sajnos.

2016.08.05 VFTS

A Másnaposok farvízén akar a film ellavírozni. A történet nem nagy szám, de azért pár jó poén van benne.

2019.01.06 szabomarc

Mindkét színészt szeretem, vártam a filmet, de nekem valahogy nagy csalódás volt az egész, nem tudtam úgy nevetni rajta, nem ütöttek a poénok semennyire. Személy szerint én nem ajánlanám a filmet, de ízlések és pofonok.

2016.10.23 vivikejencikelara

Hatalmas nagy élményt nyújtott nekem. Vicces nagyon. Amikor a csávó idegileg kikészül az nagyon jó jelenet. Érdekesen fejeződik be.

2017.10.03 Gábor Rózsa

Sokáig fent maradó poénok vannak benne. A történet nem annyira erős... de a poénokkal együtt egy kiemelkedő filmélmény végeredményben.

2016.07.06 wooderman

Elég jo film, Egy unalmas délután eltöltéséhez. Két emberről szól,akik megprobálnak időről időre egyre közelebb kerülni egymáshoz, egy nagy és hosszú utazás alkalmával.

2015.02.02 Zsofi821

Végigröhögöd a filmet, az tuti. Nincsenek elcsépelt poénok, fordulatos, jókedvre derít. Vígjáték kategóriában csillagos ötös :)

2016.01.11 Mithrel

Diagnózis: ez egy beteg film. Halálos. :-) Az ember végigröhögi a fimet, tehát a nézése közben szénsavas üdítő fogyasztása az egészségre ártalmas lehet. XD Viccen kívül egy nagyon izgalmas és szórakoztató film szerethető karakterekkel(szereplőként és színészként is).

2016.10.05 adamkatka

Nagyon bejött a film, iszonyat nagyot ütnek a poénok, nagyon viccesek a jelenetek, ilyen egy igazán jó és karakteres vígjáték, tele minőségi humorral és a befejezés is tartogat meglepetéseket.

2015.06.15 smith

Telitalálat ez a vígjáték. Zach Galifianakis már a Másnaposokban is nagyot alakít, ezért érdekelt ez a film, gondoltam biztos jó lehet, egy ilyen agyament főszereplővel. Nem kellett csalódnom, ebben a szerepben is jól hozza a rozzant agyú karaktert, rengeteg poénnal.

2018.01.03 edessszilvia

Ez az a tipikus amerikai vígjáték, amit nem tudok megunni, időszakonként újranézem, és mindig megnevettet, kikapcsol és jókedvre derít. Karakterei utánozhatatlanok!

2017.07.08 miklosvaridori

A film önmagáért beszél, nagyon tetszettek a poénok, a jeleneteket nem lehet nevetés nélkül végignézni. Jól felépített történet, nagyszerű, vicces színészekkel.

2016.11.01 fazekasanett92

Jajj, hát ez nagyon jó volt! Vicces, jól pörgő sztori, beleillő karakterekkel és agyament jelenetekkel. Jók a poénok, a párbeszédek, könnyed, laza vígjáték, amin szétnevettem az agyam. Nagyon jó kikapcsolódás!

2015.06.07 Mr. Z

Tuti vígjáték és tuti színészi alakítás. Igényes vagyok vígjátékok terén így csak azt dicsérem ami tényleg meg is éri. Ez pont ilyen. Szinte örülök, hogy nem lett második rész belőle hisz nem jó élmény elrontani egy ennyire jó filmet egy borzasztó folytatással. Vígjáték imádók nézzék bátran.