Terhes társaság

Due Date

2016.12.31 vesztingerkitti

Rendező kihozta a maximumot a filmből , nagyon tetszettek a színészek, maximálisan jól alakítanak, tele van humorral és pörgős jelenetekkel. Érdemes többször is megnézni, mindig jókedvre derít , nagyon jó film!

2016.08.18 Macika

Nem igazán jött be a film humora, nem szeretem ezeket a jellegű poénokat. A szereplők sem voltak szimpatikusak. Nem nézném meg újra, nekem csalódás volt a film.

2015.10.18 Alexa

Elborult egy film ez. Imádom! Bármikor meg tudom nézni, mindig végignevetem, de annyira, hogy a könnyem folyik. A főszereplő páros egyszerűen remek, a poénok szuperek. Nagyon jó vígjáték.

2015.03.28 Bekmeli

Én jól szórakoztam rajta, mert valóban kikapcsol. Jók, lazák a poénok. Pörgős, szórakoztató vígjáték.

2018.01.04 Dius0520

Jó fej kis sztori, kicsit hajaz a másnaposokra, de ott annyira túlteljesítettek, hogy ennek már nem sikerült annyira magával ragadnia. De azért nem rossz.

2015.05.29 zoll-e89

Bitang módon bejövős filmről van szó. Kezdve azzal, hogy mind a két színész kedvencem mint Zach úgy Robert is. Többször is nyugodtan nézhető kategória. A viccek tényleg viccesek és nem elcsépelt humorról van szó. Tetszett, hogy bármennyire is idegesí... Több

2015.04.27 krisztike18

Hogy egy ilyen vicces road- movie kicsit több és jobb legyen, mint a többi, ahhoz két olyan karizmatikus személyiség kell, mint ebben az esetben színészeink. Downey és Galifianakis kifejezetten inspirálóan hatottak egymásra. Ajánlom mindenkinek!

2017.02.12 Szőr SzereLő

Hatalmas vígjáték. Nem is értem a lentebb írt negatív hozzászólásokat. Minek néznek vígjátékot akik nem értik a humort és nem becsülnek ekkora karaktereket. A másnaposok bakfitty ehez képest. A sztorija is mindig ugyanaz, jól beb.....unk, másnaposok ... Több

2015.02.05 keepingboy86

Fergetes, szórakoztató vígjáték, amolyan Másnaposok-pótléknak megteszi, :) de semmi több.

2015.01.28 Sritech

Eszméletlenül sokat nevettem rajta, a történet szenzációs rengeteg humorral megfűszerezve! Ajánlom!

2015.02.08 domii93

Nagyon vicces és szórakoztató film, a családommal néztük meg, konkrétan sírva röhögtük végig a poénokat. Másnaposokra hajaz, könnyed vígjáték, amit végig lehet nézni mindenképpen. :)

2016.04.08 evaspitzmuller

Ha szeretnél jól szórakozni,akkor nézd meg a filmet.Bár nekem még mindig a Másnaposok trilógia a favorit,de azért én ezt a filmet is megtudom többször nézni.Vasárnap esti lazulás.

2015.08.04 JamesBont

Nekem mindegyik Todd Phillips vígjáték bejön. Szerintem jók a poénok, jók a karakterek, de megfelelően eredeti a sztori is. Kellemes komédia.

2018.07.06 migoras

Todd Phillips egyetlen jó rendezése a Másnaposok, a többi filmjében mind azokat az ötleteket próbálja újramelegíteni. Egy sémát hoz az összes, és jó színészekkel próbálja eljátszatni a vértelen sablonos szerepeket. És már nem is vicces, ha egy vígját... Több