
Vélemények (3)
Meglepően jó film, végig pörgős, akciódús és szórakoztató. A főszereplőnő és Karl Urban is nagyon jó.
Ismét egy film, ahol egy csinos nő halomra hányja a hullákat. A filmre nem miatta lettem kíváncsi, de el kell ismerni, hogy a főszereplő hölgy személyében egy mutatós, különleges színészt láthatunk. Tetszett. Ezzel el is mondtam mindent, ami tetszett... Több
Erősen alsópolcos kategória. Nyugodtan nézd meg! Úgyis elfelejted. Nincs benne semmi, ami maradandóvá tenné. Urban végett néztem, de inkább diót törtem volna. Annak lett volna értelme.