A legmélyebb lélegzet

A legmélyebb lélegzet

The Deepest Breath

Egy bajnok és egy profi búvár úgy tűnt, hogy egymásnak vannak rendelve, amikor a különböző életútaik ellenére a szabadbúvárkodás csúcsán találkoznak. Az óceán mélyén erednek álmaik nyomába és kockázatokat… Több

Rendező: Laura McGann
Forgatókönyvíró: Laura McGann
Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság, Írország
Premier: 2023.01.21. | Netflix (2023.07.20.)

KULCSSZAVAK

2023.09.10 taba

Az ember aki feszegeti a határait..

... extrém sportoló is lehet. A hegymászás, bázis ugrás, rákhalászat a jeges-tengeren stb. mind olyan tevékenységek amit az emberek többsége nem vállalna. Vannak veszélykereső emberek, egy részük fanatikus is, ide tartoznak a szabadtüdős búvárok. A rekord megdöntése érdekében, egyre mélyebbre akarnak merülni, versengnek egymással, nem törődve a veszéllyel. Versengésük talán sosem ér véget, amíg ember él a földön.

2023.09.07 Renáta402290

Fantasztikus világ, amibe betekintést ad ez a dokumentumfilm. Mennyi munka, elhivatottság, tragédia, szeretet, tisztelet és igazi életcél, ami csábító, veszélyes, és mégis varázslatos kékségbe kalauzol minket.

2023.07.19 Tomi

Lélegzetállító vizuális szempontból, a szereplők érdekesek, valósak és mindemellett még a mellékszereplő karakterek is kiforrottak. Remekül összerakott dokumentumfilm, ilyenből jöhet több bármikor.