A légikísérő (2020)

The Flight Attendant

Zosia Mamet
Rosie Perez
Kaley Cuoco

belavagyok   2021. 10. 27.

A főszereplő alakítása elég egyhangú volt számomra, és a történet sem valami hihető.

indingo   2021. 10. 23.

Jól indult a sorozat, figyelemfelkeltő volt, és egyedinek tűnő, de sajnos leült a sztori. 1 évadba belefért volna a története, és akkor kicsit izgalmasabb lehetett volna.

VvV   2021. 10. 21.

Beteg volt, de szerettem. A története szokatlan, és a főszereplő olykor idegesítő.

vpeter22   2020. 11. 09.

Nálam hamar leült a történet, mert a csetlő-botló, folyton partizó szőke esete nagyjából egy vagy két rész erejéig volt érdekes, és onnan viszont nagyon nehezen tornássza fel magát bármilyen élvezhető szintre.

Zombie   2020. 12. 05.

Humoros, szexi, rejtélyes, és van benne egy csomó drámai elem. Szerintem ez egy nagyon jó sorozat, és jó tudni, hogy a vírushelyzet nem tett be neki. Még!

Thor   2020. 11. 13.

Ha történetben nem is, de megvalósításban tökéletesen kimagaslik a mostani vígjátéksorozatok közül. Olyan, mintha teljesen más büdzséből vagy igényességgel készítették volna el.

Kaley Cuoco cége, a Yes, Norman productions még azelőtt megvásárolta a könyv jogait 2017-ben, mielőtt az megjelent volna.

(Hupka Adrián)

A forrásként használt könyv pontosan ott ér véget, ahol az első évad, ezért az HBO rögtön megrendelte a második évadot is.

(Hupka Adrián)

Ez egy sorozat, melyben a volt Penny kiszabadul. Mert Cassandra bizony Penny. Az a Penny, akiről múltidőben beszélnek az Agymenők, és az a Penny, aki gyilkosságba is keveredik. Tehát ha így nézzük, akkor Kaley Christine Cuoco nem lépett ki a skatulyából. több»