A légikísérő

2. évad (2022) - 8 epizód

Zosia Mamet
Rosie Perez
Kaley Cuoco

Cassandra Bowden egy légiutas-kísérő, aki dubaji szállodai szobájában ébred, egy hulla társaságában. Attól félve, hogy a rendőrség őt fogja gyanúsítani, úgy folytatja reggelét, mintha mi sem történt volna, csatlakozik a többi légiutas-kísérőhöz és a pilótához. New Yorkban az FBI… Több

Premier: 2020.11.01. | HBO Max (2021.03.06.)

2022.01.18 MP170506

Nem rossz sorozat, szerintem teljesen rendben van. Itt-ott néha kicsit leülepszik, de utána újra képes fordulatot venni. Szerintem a főszereplővel sincs gond, hozza a karakterét.

2021.10.23 indingo

Jól indult a sorozat, figyelemfelkeltő volt, és egyedinek tűnő, de sajnos leült a sztori. 1 évadba belefért volna a története, és akkor kicsit izgalmasabb lehetett volna.

2021.10.21 VvV

Beteg volt, de szerettem. A története szokatlan, és a főszereplő olykor idegesítő.

2021.10.27 belavagyok

A főszereplő alakítása elég egyhangú volt számomra, és a történet sem valami hihető.

2021.12.29 ererandras

Átlag alatti

Ez akár még jó is lehetett volna, de inkább idegesítő lett, így a negyedik résznél inkább elengedtem.

Kaley Cuoco cége, a Yes, Norman productions még azelőtt megvásárolta a könyv jogait 2017-ben, mielőtt az megjelent volna.Szerző: Hupka Adrián

A forrásként használt könyv pontosan ott ér véget, ahol az első évad, ezért az HBO rögtön megrendelte a második évadot is. Szerző: Hupka Adrián

(2020. 12. 10.)
Penny elszabadul, vagy „kiszabadul”?
Ez egy sorozat, melyben a volt Penny kiszabadul. Mert Cassandra bizony Penny. Az a Penny, akiről múltidőben beszélnek az Agymenők, és az a Penny, aki gyilkosságba is keveredik. Tehát ha így nézzük, akkor Kaley Christine Cuoco nem lépett ki a skatulyából. Több