Életmentő

Életmentő

The Lifeguard
Paulie Litt
Amy Madigan

A filmben Kristen Bell egy 30-hoz közelítő ifjú nőt alakít, akinek mind karrierje, mind magánélete összeomlik, így kénytelen lesz hazaköltözni vidéki szülővárosába. Miután korábbi haverjaival újra felveszi fel a kapcsolatot, még régi állását is sikerült megszereznie, mint vízimentő, azonban csak rövid ideig élvezheti második tinédzserkorszakát, ugyanis egy röpke affér olyan láncreakciót indít el, amely mindenkire hatással lesz, aki közel áll hozzá…

Premier: 2013.01.19.

2020.03.05 Lonka

Egy életérzést próbál átadni a film. Valahol az elveszettség, az útkeresés nehézségeire reflektál a film.

2018.01.08 indingo

Engem magával ragadott a történet. Mindenki keresi az élet értelmét, és az utat, hogy merre tovább. A házas irigyli az egyedülállót az egyedülálló elköteleződne már. Kőkemény dráma.

2018.03.30 Bazzzsi

Két ember, aki néhány hétre egymásra talál. Ott és akkor szükségük volt egymásra és kellett az együtt töltött idő, hogy megtudják, merre is kell lépniük az életben.

2018.04.15 TomÁcs

Nem látványos dolgok történtek a képernyőn, hanem a szereplők lelkében történt változás. Mindenki megtalálta a film végére az életük következő fejezetét.

2019.01.27 Timcsi

Nem tudok róla rosszal mondani Engem megfogott. Aki érzett már hasonlót, hogy X évesen sehol se tart az értékelni fogja a filmet.